Recenzuji pražské bazény: Panorama Hotel - Top Deck Spa

2. února 2019 v 20:15 |  Verschiedene Sachen
Poprvé jsem včera zavítala do tohoto mini bazénu na Pankráci. Už dlouho jsem se tam chystala. Plánovala jsem tam zajít brzy ráno, ale byla jsem líná vstávat v 5 hodin. A tak jsem tam zašla na večer po práci.

Výhodou tohoto bazénu je určitě to, že se nachází blízko mé práce, zhruba deset minut pěšky od naší budovy. Hledala jsem strašně dlouho bazén v okolí Pankráce, ale marně. Našla jsem pouze tento. Rozměrově má na délku asi jen 10 metrů, takže nic moc. Minulý týden jsem si už ale zvykla na kratší bazén v hotelu Máj, a tak jsem si řekla, že to zkusím.

Wellnes centrum se nachází ve 24. podlaží hotelu Panorama, tedy úplně nahoře. Je celkem malé, šatna má takové pidi skříňky, ale chápu, že jsme ve velkém městě, v Praze, takže se musí na prostoru šetřit. Sprcha není propojena přímo s bazénem, ale člověk musí do bazénu přes fitko.

Voda je určitě studenější než v hotelu Máj, ale to mi tak vyhovuje. Když je voda studenější, tak se mi líp plave. Nejdřív jsme v bazénu byly dvě, ale asi za 20 minut se do něj nahrnulo hodně lidí. Vířivka v rohu místnosti byla beznadějně plná.

Určitě je z místnosti z lehátek krásný výhled do daleka, ale bohužel jsem tam byla v době, kdy už všude byla tma. Lehátka kolem bazénu určitě beru jako plus. Další pozitivum je to, že každý má vstup na 3 hodiny. Můžete využít i Multisportku.

Plavala jsem necelou hodinu. Někdy jsem se šel střetla s člověkem, který plaval naproti mně. Jednou mě dokonce nějaký chlap podplaval a na konci bazénu jsme se střetli. Prostě když jsou v tomto bazénu víc jak 4 lidi, tak si moc nezaplavete.

Určitě se sem ještě někdy podívám, ale spíš v brzkých ranních hodinách. Třeba budu mít celý bazén pro sebe.

Celkově bych bazénu dala 65%.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama