Mňau, napiš něco...

3. října 2018 v 19:22 |  Kočka na každý den
Mňáááuu. Mňáuuuuu. Rozárka právě na mě mňouká, abych napsala článek na blog, ale mě zrovna nic nenapadá, o čem bych psala. Ale musím, když u toho mám kočku. 8-) Dneska mi nová kolegyně nastavila v práci na pozadí kočičku. Prý ona vždycky musela mít všechny fotky na ploše, aby se cítila dobře. Jelikož byl v Německu dnes státní svátek, měli jsme minimálně hovorů. Jenže i tak jsem měla co dělat, neb jsem zaučovala. Ano, já, nováček, co je tam něco málo přes dva měsíce, jsem zaučovala novou kolegyni. Aneb kdo neumí, ten učí. Naštěstí máme moc fajn prostředí, takže když neví něco kolegyně a ani já, můžeme se zeptat dalších. :) Škoda, že takových kldiných dní není víc. A škoda, že nemáme aspoň na německé svátky volno. Na české státní svátky musíme do práce taky, takže si člověk užije opravdu jen těch 25 dní dovolené ročně. Dívala jsem se a mně jich dali 10,5, když jsem nastoupila v srpnu. Už mám 7,5 dní vybráno..Stále ale ještě nevím, jak to chodí a zda se dá dovolená přenést i do dalšího roku.. Všechno je tak trochu pokus omyl.
Ráda bych vařila a pekla, ale jsem uanvená, že jen trochu uklízím a čistím a ležím. Nachlazení se ne a ne zbavit..V neděli bude veliká akce. Mám strach, protože nejspíš budu muset, sice jen několik set metrů doufam, ale i tak.. budu prostě muset řídit transit. Nikdy jsem nic takového neřídila, tak se budu modlit, aby se nic nestalo. Naštěstí většina řízení je na mém kamarádovi.
Nemám ráda tento čas, protože mi připadá, že je podzim hrozně nestabilní. Přijde ještě něco jako babí léto? Nebo se ho už letos nedočkáme? Mrzí mě to.. Naštěstí v listopadu mě čeká výlet do Jordánska, tak snad se tam trochu oteplím ještě. :-)

Cat by colorful-child

kočička je z deviantart.com, kontrkétně odtud
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama