Gruzie a jiné vzpomínky z cest

21. června 2018 v 22:55 |  Kočka na každý den
Dala jsem si za úkol roztřídit pořádně fotky z Gruzie, což je hrozná piplačka, když jsme fotili dvěma foťáky. Ke všemu se mi každou chvíli vypíná počítač, takže to jde fakt pomalu..pořád všechno znovu otevírat a zas odpojovat a zapojovat.
Nakonec mažu jen fotky, které se pořídily ve více kopiích, případně ty, které jsou rozmazané. Jinak ještě udělám někdy finální výběr do alba, které nechám vyvolat. Tentokrát asi vyvoláme jednotlivé fotografie, protože jsme slíbili pár lidem, které jsme v Gruzii potkali, že jim fotky pošleme poštou. Ne každý tam totiž ví, co je e-mail.
Dále jsem si dala za cíl sepsat z Gruzie deníček, aspoň stručný.. abych nezapomněla, co se každý den událo. Bude to těžké, protože to už budu psát zpětně.. během cesty na to žel nebyl čas. Jsem teď u prvního dne.. :/
A aby těch cest nebylo málo, rozhodla jsem se archivovat svůj blog z Magdeburgu. Chtěla bych ho postupně zálohovat, udělat korektury a nechat vytisknout.. Deadline? Raději nechci říkat..snad do konce tohoto roku. A nebo do konce letních prázdnin? Budiž mi inspirací Miroslav Zikmund, o němž teď čtu knížku, kterou jsem dostala k Vánocům.

Tuto kočičku jsme potkali v Tbilisi první noc v našem ubytování. Měla tři malá koťátka a kolem pobíhal i jejich tatínek. Pavlač byla prostě jejich ráj. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama