Červenec 2017

Koťátko zpoza plotu

31. července 2017 v 21:50 Něco o mně a o kočkách které znám(mám)
Koťátko z Lipnice, které vyrazilo na průzkum zpoza plotu. Mňoukavé, nebojácné a tulící se, které jsme bez ohledu na to, že nás sledovala majitelka, hned opusinkovali.


Je tak maličké, teprve objevuje svět. Kéž mu štěstí přeje.


Mňau haf!

20. července 2017 v 10:57 Co mě kdy zaujalo
Milovníci koček by mě asi prokleli, že dávám na kočičí blog psa. Ale je to tak, poslední dobou přicházím na chuť i psům. Aspoň některým rasám. Tento psík nás doporvázel celou cestu z parkoviště na rozhlednu Veselý vrch. Jako kdyby k nám patřil. Byl celej špinavej a v jednu chvíli ze položil na zem a začal se drbat. Chlupy jen lítaly a člověk nevěděl, kde má ten pes v té záplavě srsti vlastně čumák a tlapy. Po schůdcích na rozhlednu dál za námi už nešel. Asi měl závratě.
Busny

16. července 2017 v 11:44 Co mě kdy zaujalo
Včera mi můj milý ukázal hustý video. Spousta lidí natáčí klipy ze svých cest,ne že bych je sledovala, ale tento pár se mi fakt zalíbil. Už jsem shlédla několik částí. Něco takového bych taky chtěla podniknout, třeba se mi poštěstí aspoň v příštím životě.
Bohužel sem nemůžu video ze streamu přímo nahrát, a tak sem dávám aspoň odkaz.Podyjí

3. července 2017 v 20:54 Moje cesty
Vím, že těšit se dopředu se nemá, ale přesto se těším. Až vypadnu, až zmizím někde v zelni, až budu v lese, mimo civilizaci a všechny ty lidi. Počítam minuty každého dne a přeju si, aby to rychle uteklo.
I tento prodloužený víkend se snad konečně zas nadechnu. Tentokrát nepojedeme do Podyjí, které je na těchto dvou fotkách. Ta cesta byla bláznivá, když si na ni zpětně vzpomenu, ale zároveň měla své kouzlo. Můj první cyklo výlet. Snad mi napotřetí vyjde návštěva Kroměříže a Hostýnských vrchů. Tentokrát bez kola. Naposledy jsem tam byla v dubnu a to jsem se bořila do sněhu. Zámek v Kroměříži měl tehdy zavřeno. Stejně se ale nejvíc ze všeho těším do toho lesa a do divočiny.