V zajetí Kréty

12. července 2016 v 20:39 |  Kočka na každý den
Tak se to tu mění, někdo odchází, někdo se jen přestěhovává a někdo nový zas přichází. Já zatím zůstávám a stěhovat do jiného se mi ani nechce, i když ne že bych nepotřebovala vyměnit postel. Nevím, jak to ještě minimálně dva měsíce na této vydržím. Cítím péra na každém žebru skoro.
Znáte skupinu The Silmarillion? Já jsem se o nich doslechla až od svého milého. A na to, jak se náš hudební vkus celkem dost liší, se mi tato skupina zalíbila. Škoda, že na netu není žádné jejich CD ke stažení.
A znáte knihu Ostrov? Tu jsem našla zdarma ke stažení, ale bohužel mi nejde v PDF v IPadu obrátit, takže když tu knihu čtu, musím mít trochu nakloněnou hlavu. :-D Vím, asi to nějak změnit jde, ale já nevím zaboha jak. Na elektroniku nejsem. Jsem ráda, že tu knihu mám v IPadu, protože si tak aspoň můžu krátit chvíle čekání, když nemám žádné hosty. Je to lepší než si rozložit papírovou knihu před sebe. A zároveň se tak vlastně vzdělávám o Krétě, protože ta kniha pojednává právě o tomto ostrově a o tajemné Spinalonze, kam pořádáme výlet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | Web | 13. července 2016 v 11:18 | Reagovat

The Silmarillion je skvělá muzika, zajímavá...a najít by se dala, nejspíš na warezu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama