Lelkování u netu

6. července 2016 v 16:33 |  Kočka na každý den
Ze zvědavosti jsem se mrkla na stránky job.cz , jestli se změnila za těch pár měsíců nabídka. Ne, je to pořád stejné, můžu se hlásit na pozice jako Receptionist, Reservation Agent, Night auditor, Front office manager, Senior Accountant, či v Brně třeba na Hosekeeping manager. Neměli by stránku jobs.cz přejmenovat na jobs.com? Vždyť v té nabídce není skoro ani slovo česky. Bohužel mě to nutí zůstat tam, kde jsem, protože hlásit se na podobné pozice mi připadá absurdní. Vždycky, když budu chtít s prací tady skončit, musím si vzpomenout na stránku jobs.cz a říct si, že tohle by na mě čekalo, až bych přijela domů. A tak dál prohledávám net a dívám se na ceny domků v celém Česku. Takových domečků, které hledají svého majitele. Také mě napadlo mrknout se na letenku na Nový Zéland, nedavno jsme se bavili s kolegy o tom, kam pojedou po práci. Všichni se chystají cestovat, většina z nich to tak má, že těch pár měsíců, co mají volno, tak procestují a utratí tak vydělané peníze. Pokud jim teda nějaké zbydou, když chodí každý den někam na párty.
Mám volno, tak si můžu trochu dovolit menší úlet na netu.
Našla jsem skvělou stránku, která obsahuje spoustu návodů, jak se něco naučit za 10 minut.
Zaujal mě tip o videu. Snažím se to teď dodržet a poctivě natáčím, ale bojím se, že až si to na konci roku pustím, bude to děsná nuda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 7. července 2016 v 13:47 | Reagovat

Aničko, je to těžké najít něco, co by tě bavilo i živilo, já vím. A k těm domečkům. Moje dcera celý život touží po domečku, třeba i na samotě, ale bohužel vím, že ho nikdy mít nebude. Tak aspoň jezdí k příteli do jeho domku, ale sestěhovat se zatím nechtějí. Tak uvidíme. Tobě bych to moc přála.

2 Irena Irena | Web | 7. července 2016 v 15:08 | Reagovat

Práci jsme hledala přes půl roku, ale mám a jsem maximálně spokojená. Držím palečky, určitě se něco fajn najde!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama