Jak jsem na tom s četbou a čtenářská výzva

7. ledna 2016 v 11:41 |  Něco o mně a o kočkách které znám(mám)
V roce 2015 jsem přečetla celkem 32 knih. Nepočítám tu knížky, které jsem četla k diplomce. V lednu jsem nepřečetla ani jednu knihu, resp. ve čtenářském deníku nemám napsanou žádnou. To jsem řešila přesné téma diplomky a knihy, kterým se tam budu věnovat, takže jsem na soukromé čtení neměla vůbec čas. Naopak nejvíc knížek jsem přečetla v prosinci, celkem 7. Nejlepší knihy byly: Vypravěčka(Jodi Picoultová), Dalajlámova kočka( David Michie), Láska(Hanne Ørstavik).

Přišel mi zajímavý e-mail, čtenářská výzva. A já jsem se rozhodla tuto výzvu přijmout. Ne, že bych úplně nečetla, naopak, ale připadá mi, že čtu knížky pořád s podobnými tématy. A tak bych si ráda rozšířila obzory. Žádnou odměnu za to sice člověk nedostane, ale i ten dobrý pocit z toho, že člověk neseděl jen u počítače, stojí za to!

http://www.ctenarskavyzva.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 18. ledna 2016 v 20:34 | Reagovat

Dalajlámovu kočku mám v plánu si přečíst. Taky se účastním čtenářské výzvy, akorát se mi zrovna nějak ve čtení nedaří. Hlavně, že jsem si v knihovně půjčila pět knih a dvě z nich mám rozečtené a vrátit je mám 9. února.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama