Co dává a nedává smysl

4. ledna 2016 v 23:24 |  Kočka na každý den
Hledání práce není nic než vlezdoprdelkářství. Neustále opakovat ty samé věci pořád dokola, některé odpovědi zaberou dvě minuty, některé třeba i hodinu, když musíte nahrávat všelilaké přílohy a uprostřed nahrávání vám to kiksne.Víc jak polovina pozic nese cizokrajné názvy jako HR, Office manager, Sales specialist, Housekeeping manager a podobné ptákoviny. Dneska už se nenosí říkat někomu uklízečka. Někdy mám pocit, jestli se jedná ještě o český pracovní server. Ale kuš, dala jsem si za cíl poslat minimálně dva životopisy každý den a dnes jsem jich poslala řekněme minimálně patnáct. Takže se zítra na to mohu s klidem vykašlat. Skoro nic jsem nepřečetla z knih, co tu mám. To hodlám zítra. A taky sepíšu onu novou pohádku. Žel odpoledne mě čeká otročina, na kterou se pranic netěším. Nevím, jak si to zpříjemnit, vždycky se těším na pauzu, a pak na konec. Možná poslechem hudby, pokud nebudu balit. Čím dál víc se mi líbí klavírní a varhanní hudba. Pročpak asi? Možná proto, že můj milý ji zbožňuje. Poprosila jsem ho, aby mi zahrál na harmonium Toccatu a fugu, nebo Osudovou, ale to je nejspíš skladba pro pokročilé. Jeho baví improvizovat. Když jsem si sama zkoušela na harmonium hrát, připadala jsem si trochu jako když řídím auto. Taky se tu musí šlapat na pedály. Jinak nástroj nehraje.ze stránek http://cz.forwallpaper.com/wallpaper/cats-on-piano-685229.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 5. ledna 2016 v 14:55 | Reagovat

Plně s tebou souhlasím v tom, že je dnes všechno úplně jinak a ne vždy OK. Kosmetička podlah - to mne napadlo při slově uklízečka, bylo to v jedné scénce. Všechno se jinak jmenuje, aby na to mohli dát víc peněz? Taky ne vždycky, že?

2 Zdebra Zdebra | Web | 18. ledna 2016 v 20:27 | Reagovat

Pod to se můžu podepsat, souhlasím s tím hledáním práce atd. A někdy i po uklízečkách požadují vše možné, co k uklízení nebude potřebovat.
Harmonium asi neznám. Co je to za nástroj?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama