Travička zelená:)

6. prosince 2015 v 17:46 |  Kočka na každý den
Tento týden byl opravdu velmi aktivní, že jsem neměla ani moc času pro sebe. Ale to vůbec nevadilo, naopak. Skoro by mi ani nepřišlo na mysl, že jsou Vánoce. Ano, jasně, navštívila jsem několikrát už vánoční trh, prodírala se davem v Drážďanech, jedla předražené maso na Staromáku, ale mimo to, hlavně když jsem doma, si to vůbec neuvědomuji. A myslím, že je to dobře. Dneska jsem byla obhlídnout chatu, na které budeme trávit čas kolem silvestra. Nádherné okolí, je to přímo v lese, tráva na louce se zelenala, Vltavu máme pár kroků... nakonec to s tím hledáním dobře dopadlo. Pod svícnem bývá holt největší tma. :) Předtím mě čeká ovšem čistění a uklízení, protože na chatě od léta nikdo nebyl. Juj, já se těším. Ale nesmím se těšit moc, protože když se těším moc, vždycky do toho něco vleze.

Dárky k Vánocům mám tak napůl již nakoupené. Ještě mi schází- tradičně pro chlapy. Jako vždycky mě nic nenapadá, ale musím je prostě dokoupit na netu. Nehodlám se už nikde trmácet. Nesnáším davy lidí a zácpy. Viz. včerejší Drážďany. I když ale i toho nelituji, neb se mi podařilo sehnat pár úlovků a k tomu jsem se setkala s kamarádem z Brazílie, který brzy odlétá zpět do své domoviny.

Od zítřka mám zase nepravidelně brigádu, aspoň budu mít zas nějaký peníz. Suina, když tu teď byla, dala mi jeden báječný tip. A já bych ho ráda využila. Zkusila zas něco nového. Pokud tedy nevyjde nějaká práce, ale v to už pomalu ani nedoufam.


z devviantart.com od I0I0I
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 8. prosince 2015 v 13:35 | Reagovat

Silvestr na chalupě, to by bylo bájo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama