Oříšková královna

9. prosince 2015 v 16:20 |  Kočka na každý den
Doma je tak krásně útulně a mě těší, že jsem dneska měla oraz od práce. To bych se touto dobou plahočila domů v dešti. Je fakt, že bych chtěla teď skočit do Alberta, neb bych se chtěla pokusit o první vánoční cukroví. O linecké. Mám radost, že jsme všichni doma, i mamka. Můj milý jel na pár dní do Polska, ale v sobotu už bude zpět. Jdeme totiž na vánoční ples. V neděli jsme večer trénovali v podchodu tady u nás, a pak nám to v pondělí vážně šlo. Bylo znát, že jsme cvičili. :)

Taky jsem byla skoro po 14 dnech plavat, naneštěstí jsem si vybrala špatnou dobu, bazén byl plný a několik lidí jsem tam asi pokopala. I tak to bylo fajn a hlavně závěr(vířivka, heřmánek) jsem si moc užila. Zeleninku a džus, které jsem dostala od Mikuláše, jsem už skoro všechnu spotřebovala. Letos jsem dostala samé zdravé věci, za což jsem neskutečně ráda. Ještě tu mám pytlík oříšků, jsou tak syté! Nikdy bych netušila, že mě můžou dva tolik zasytit. K obědu jsem uvařila Maultaschen a kupodivu všem chutnaly. I dědovi. Ne vždycky, když vařím nějaké speciality, to všem chutná. Tentokrát jsem se ale trefila. :)

Taky jsem dneska byla na povinné schůzce na pracáku, kde mi "kupodivu" žádnou práci nedali. Někdy si říkám, že dřív to bylo lepší, že každý měl nějakou práci. Jenže dneska je úplně jiná doba. Vždycky když se mě někdo zeptá, co chci k narozkám nebo k Vánocům, tak řeknu že pracovní smlouvu. Takové přání jsem tu ještě neměla, no ne?


ze stránek caster.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama