Setkáme se

21. listopadu 2015 v 10:31 |  Kočka na každý den
Jsem v očekávání. Ne, nejsem těhotná, ale očekávám jednu velkou návštěvu. Jen ještě netuším přesné datum jejího příjezdu. Stane se to celkem zanedlouho poté, co jsme se již viděli. Myslela jsem, že bude trvat třeba i deset let, než se potkáme. Mám velkou raodst a těším se, i když jsme poslední rok a půl spolu v kontaktu vůbec nebyly. Abych se konečně vymáčkla, přijede mi kamarádka Suina z Číny. Když jsem cestovala po Číně v roce 2013, na pár dní jsem ji navštívila. Poznala jsem její velkou rodinu, jejich zvyky i jízdu na motoroce, na kterou jsme se vešli dokonce ve třech. Těším se, až Suině zas já ukážu svou rodinu, domov a své město. Má to sice zatím menší háček, moc netuším, kdy přijede, tak doufám, že budu mít čas a že nebudu někde lítat. 5. prosince se chystám na jednodenní výlet do Drážďan, abych se setkala se svým kamarádem z Brazílie, který brzy odlítá zpátky do jižní Ameriky. Chci se s ním rozloučit a taky případně podniknout nějaké ty nákupy. Na vánoční nákupy jsem si vyhradila pouze tento jeden den a jinak se tím nechci nijak zabývat. Tak doufám, že Suina nepřijede zrovna toho 5., to bych ji nemohla přivítat.

Momentálně se mám dobře. Podařilo se mi přemluvit včera svého mlého, abychom šli tančit a navzdory jeho velké skepsi, jsme to pak pěkně roztočili. A on se naučil nové kroky do flying charlestonu.

Taky jsem se potkala se spolužačkami z gymplu v jedné příjemné kavárně. Dostala jsem pozvání do divadla na představení, kde hraje i má kamarádka. To si nenecham ujít!

P.S. Nemáte nějaký tip, jak zvednout někomu sebevědomí? Jak to udělat, aby se někdo přestal pořád podceňovat?


z deviantart.com od vadalein
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 21. listopadu 2015 v 13:34 | Reagovat

To je bezva, že se zase uvidíte s kámoškou! Já se s Jamie z Taiwanu taky vídám v kratších intervalech, než jsme po workcampu čekaly :) Jinak ohledně zvýšení sebevědomí...mohlo by pomoct opakované vyzdvihování úspěchů, odhalení příčiny nízkého sebevědomí, překonávání výzev a sebe sama, četba vhodných knih, placené kurzy, psycholog.

2 Jana Jana | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 14:27 | Reagovat

Jestli ti dá někdo tip na to sebevědomí a podceňování, tak se, prosím prosím, pochlub - hodilo by se mi :)

3 Ježurka Ježurka | Web | 22. listopadu 2015 v 15:01 | Reagovat

Koukám, že máš hodně kamarádů ze světa, to je krásné! A ještě super je i to, že se se všemi domluvíš! To je dost důležité! A zvednout někomu sebevědomí? Já bych pouze doporučovala, pokud je někdo stále s ním, tak chválit, chválit a zase chválit, i za maličkosti, myslím, že to pomáhá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama