Jak se zabavit

4. listopadu 2015 v 22:16 |  Kočka na každý den
To se mi snad zdá! Já zírám! Mám program. A ne tak ledajaký. Tento týden jsem stále v jednom kole a přiznám se, že jsem měla co na práci i ten minulý. V neděli jsme podnikli s dědou velkou akci. Chtěli jsme mu ukázat, jak to vypadá na chalupě, a tak jsme ho s pomocí přesunuli do auta a na vozík. Měl smíšené pocity, ale přesto si myslím, že to pro něj byla příjemná změna. Obrovská změna v jeho stereotypním životě. Má přede mnou velký obdiv. Přestože pořád sedí, nemůže chodit, nevzdává to. Počítá, psolouchá rádio a snaží se žít. Ano, přepadá ho často pesimistická nálada. Snažím se ji rozehnat, ale je to těžké. Doufám, že se z toho jednorázového výletu stane něco pravidelnějšího. Ne, že bychom jezdili na chalupu, ale třeba jen ven po sídlišti. Vždyť je to krásný pocit vidět nebe nad hlavou. Tede pokud není úplně zakabonělé. Také jsem měla svou řidičkou premiéru. Vlastně to úplně premiéra nebyla, ale po pěti letech jsem jela autem, naším Matýskem. Jela jsem od našeho sídliště až na naši chalupu. I do dvora jsem zajela. Radil mi Jirka. Mamka ne. Jela jsem pomalu, ale ani jednou mi to nechcíplo. A dokonce jsme potkali policajty. Sluníčko mi dost svítilo do skla, takže jsem měla problémy s tím vidět na vozovku. Taky jsem předjížděla kolaře, prostě hotový provoz. :-) Doufám, že se mi zas brzy poštěstí řídit, i když jsem z toho nervózní a nevím, co má dřív dělat.

Včera jsem navštívila své milé Brníčko, ale jen na otočku. I tak jsem tam náhodou potkala kamaráda Tomáše na nádraží a hoďku jsem strávila příjemným rozhovorem s Aďou. Těším se, až tam pojedu příští týden na promoci.
Taky mi teď za bírá celkem dost času práce. Ale je to pouze brigáda. Půjdu na ní sice jen asi čtyřikrát v tomto měsíci, ale i tak mi ty dva dny vyplňují podstatnou část dne. Těší mě, že mi to tam tak rychle utíká, akorát mě občas pěkně bolí nohy. Zítra mě navíc čeká sraz s jedním Švýcarem. Po dlouhé době opět opráším němčinu.
A v pátek hurá do Veltrus. Vymýšlím už kostým a doufám, že to nebude tak úplně trapné. :-)
Stejně si ale myslím, že pozitivní náladu ve mně probudila hlavně slunečná Itálie. Doteď na ni vzpomínám.


z deviantart.com od priwax
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 21:01 | Reagovat

Jejda, v Brně! Ta kočka na konci je rozkošná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama