Tajné naděje

10. října 2015 v 17:16 |  Kočka na každý den
Pobaveně sleduji názvy článků na úvodní stránce Blog.cz a říkám si, kam ten blog spěje. Nebudu už raději nic kritizovat konkrétně, aby mi zas nikdo neodporoval. Stejně tak je děsiv smutné a zároveň mě z toho mrazí, když ráno otevřu e-mail, a jako první, co se mi vlevo od přihlašovadla k mailu zobrazí jsou obrázky zkrvavených lidí a já nerušeně nakliká jméno a heslo a jdu dál. To se asi děje na všech serverech podobně. Při představě, že by takto měla viset veřejně nějaká zpráva, která by se týkala mé osoby, mě to děsí. Přála bych si, aby stránka pro přihlašování do mailu byla bez zpráv a bez reklam.
Bože, já už se jenom těším, až zítra(nebo za týden) vyhrajeme ve Sportce. Mám hned několik plánů, co bych s výhrou podnikla. :) O tom, že brzy vyhrajem, není pochyb.
Užijte si chladný deštivý víkend a pokud nejste někde v rajském teple, ať se vám aspoň zdají sny o romantickém západu někde na Kanárech.
Já se nyní uchyluji do světa Oživovatele. Je to děsivé, skoro horor, ale říkám si, že skoro každý svět je lepší než ten, do kterého se budíme. :-)


z deviantart.com od SublimeBudd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Freedom Writer Essay Freedom Writer Essay | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 9:54 | Reagovat

argumentative essay <a href="https://argumentessay.us.com">argument essay</a> writing an argumentative essay <a href=https://argumentessay.us.com>argumentative essays</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama