Podzimní dovádění

4. října 2015 v 21:21 |  Kočka na každý den
Bolí mě hlava jako bych celý víkend něco organizovala a plánovala a pracovala a přitom tomu ani tak není. I když srazy se mi celkem nahromadily a stejně tak i autoškola, která mě čeká v úterý. Po dlouhé době zasednu za volant. Nu jsem zvědavá, jak to dopadne. Musím si zopakovat pravidla. Zítra mě čeká také první taneční. Připadám si trochu jako středoškolák. Nebo že bych se vracela v čase?
Tento víkend byl krásný, v sobotu jsem poznala novou rodinu, zadrandili jsme si s dětmi na koloběžce a dokonce jsem jela po dlouhé době na horské dráze. Sice celkem malé, ale i tak se mi zvednul tep a klepala jsem se, abychom nevyletěli z dráhy do vzduchu. Znovuobjevila jsem kouzlo jízdy na koloběžce, takže mám teď chuť nějakou tu kolobrndu si pořídit.
V neděli jsme hráli bedminton, až nás déšť zahnal zpátky domů, vařili kuřecí nudličky s rýžovými nudlemi a se zeleninou a velmi si na tom pochutnali. Chutnalo to snad i líp než v restauraci. Přála bych si ještě víc takových slunečných a teplých víkendů. Víc dnů, kdy nemusím chodit ven v bundě.


z deviantart.com od Zoran Photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama