Nová kočičí kavárna v Brně

1. října 2015 v 20:21 |  Kočičí všehochuť
Opět je tu nápad otevřít kočičí kavárnu. Tentokrát by to bylo v mém milovaném Brně, kde kaváren a čajoven není nikdy dost. Ještě to není jisté, o projektu se rozhoduje zde na Hithitu. Jmenovala by se Pelíšek. Pokud vím, tak v Brně žádná kočičí kavárna není, narozdíl od Prahy, kde jich je již několik. Zaujalo mě, že kavárna by vlastně byla umisťovací, tedy že by si kočičky mohly vybrat v návštěvnících svého páníčka a adoptovat si ho. Zajímalo by mě, jestli by si všechny kočičky v kavárně zvykly a jestli by to nebyl pro ně moc veliký šok ten přechod do kavárny, a pak do svého nového domova, případně jestli by některé kočičky chudinky nezůstaly "na ocet" a jiné by šly na dračku, ale vlastně je to jedno. Asi by to bylo i lepší mít nějaké základní kočičí osazenstvo, které by se neměnilo.
A zajímalo by mě také, kde přesně v centru Brna by ta kavárna stála. Někde na Svoboďáku?
Držím palce, aby se tento projekt zrealizoval a pokud se uskuteční, určitě do kavárny zavítám. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 19. října 2015 v 19:14 | Reagovat

Doufám, že to vyjde. Určitě tam zavítám. Ale brala bych to spíš někde v nějaké uličce než na náměstí. Aby to nebylo moc na očích turistů, ale aby to nějakou návštěvnost mělo. Ale kočkomilové by tam určitě zašli, i kdyby to bylo na kraji města.
Zrovna na 29. října mám v plánu před koncertem Leaves' Eyes zajít s kamarádkou v Praze do jedné kočičí kavárny kousek od Florence (teda Florenc je můj orientační výchozí bod a místo srazu).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama