Nejhnusnější období v roce je podzim

8. října 2015 v 11:19 |  Kočka na každý den
To se mi snad zdá! Ještě nikdy jsem nedostala vánoční dárek takhle brzo. Rekord padl včera, když mi kamarád přivezl na kole můj první vánoční dárek pro tento rok. Myslela jsem si, že si ze mě vystřelil, ale ne. Prý z čistě praktických důvodů, doma se mu plete a minulý Vánoce to nestihl, tak mi ho předává na tyto. Přemejšlim, kam si ten dar dám, neb vánoční stromeček doma ještě překvapivě nemáme. :-)
Vychutnávám si předposlední bonbón z Ameriky. Ty bonbóny mají divné jméno Gobstopper. Ujížděla jsem na nich v USA, ale nevím, jestli se dají koupit i u nás. Vypadají jako barevné korálky a uvnitř mají sladký prášek.
Venku je tak hnusně a v rádiu hrají opakovaně písničku Nejkrásnější období v roce je podzim. Jsem na ni už alergická. Přejmenovala bych ji na Nejhnusnější období v roce je podzim.
No nic, čím víc se věnuji třídění vzpomínek z USA, tím víc se tam zase vracím. Už jsem si myslela, že jsem se vrátila duchem zpět, ale nyní zjišťuji, že část toho ducha tam pořád ještě někde zůstala.z deviantart.com od gamebalance
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama