Září 2015

Už je to hotovo

30. září 2015 v 1:13 Kočka na každý den
Největší zakázka světa je hotova. Úsilí, které jsem vynaložila za celý týden, je již zpracováno. Teď nezbývá než čekat. ČEKAT.
A zítra mohu jet do Brna. Těším se. Prý už je burčáková sezona, tak ho musím taky ochutnat, když už je na pultě.
Sehnala jsem šaty na promoci a do tanečních. Mám z nich neskutečnou radost. :-)
Ochutnala jsem bubble tea pocházející z Vietnamu. Poprvé v životě jsem si do něj dala i kuličky. Moc mi chutnal a za 25 minut jsem měla přes půl litru v sobě. Škoda, že je to tak drahé. Naštěstí tam má kamarádka pracuje, tak může sbírat body a má ho gratis.
Hledám pěvecký sbor v Praze, který přijme i amatéry. Neznáte nějaký?


kočička z Venice z LA

Vzpomínkové songy:-)

23. září 2015 v 11:39 Moje cesty
Písničky, které mi navždy budou připomínat kemp v USA.
Písničky, které mi nejvíc budou připomínat mou cestu po USA.
Welcome back

21. září 2015 v 22:51 Kočka na každý den
Ahoj blogu,
pěkně jsem Tě flákala. Promiň mi to. Neměla jsem na Tebe pomyšlení. Ani teď ho ještě moc nemám. Ale myslím, že se dřív či později opět rozepíšu. Se svými trablemi a problémy, postřehy a názory. Stále ještě nevím, kde jsem, nevím, kam patřím nejspíš nikam, nebo možná jen do svého pokoje, kde mám ukryty všechny poklady. Poklady, které mi teď leží na posteli i na koberci a mám tu vůbec pěný čurbes, ale vůbec se mi ho nechce uklízet. Vždyť na to budu mít času. Peru a myji nádobí a vůbec si nestěžuji, neb je to velká brnkačka. Snídám koprovku a piju jeden čaj za druhým, vychutnávám si něžnou chuť Milky a povídám a klábosím. Píši a také hledám své staré brýle a přemýšlím, jak to udělat, aby se mi při další cestě zas nerozbily. Chodím venku v krátkém tričku a mrznu a divím se, kam se podělo léto. Ne, žádné svetry, ještě ne! Vychutnávám si jantarový ležák a český chleba a kofolu a to, že si můžu dát hroznové víno do jogurtu. Zívám a půl noci nespím a ráno se budím ospalá a stále myslím na to, co už je nyní minulostí, a doufám, že nakonec neskončím jako žena v domácnosti. Ne, jen to ne. :-D


z deviantart.com od suezn
http://www.deviantart.com/art/Come-Out-And-Talk-With-Me-436572355

Takové je Las Vegas

5. září 2015 v 6:33 Kočka na každý den
Zdravím z Las Vegas! Relax, pohodička, velké vedro, bazén, kasína a boháči a chudí a světla a černoši a fontány a nahatý ženský plakáty a kartičky a poušť a blbý emhádéčko a otravní pasáci a milí recepční a pobavené pohledy a napodobeniny všeho...
Nechtěla bych tu žít, jak mohl postavit někdo město uprostřed pouště? Ale díky za něj, je to taková přestupní stanice mezi parky a pobřežím.


Takovou číču jsem tu neviděla, ale možná tu taky někde pobíhá.