Srpen 2015

Hrůza a napětí

11. srpna 2015 v 5:40 Kočka na každý den
Konečně jsem dočetla tu úděsnou knihu. Knihu, od které se nemohu odtrhnout a zároveň příběh, který mě děsí. Nechápu lidi, co čtou dobrovolně krimi. Ne, že by to nebylo napínavé, ale hnusí se mi číst o mrtvolách a o násilí. I když prostředí, kde se to odehrávalo, mi hrálo do noty-mé milované Švédsko. Severská krimi má tedy sílu, to jo! Jen se bojím teď, až přijedu domů, začít číst Nesboa a jeho Sněhuláka. :-/
Celý den prší, ale mně to nevadí. Jen to, že nemohu do bazénu. A to jsem si dala tiramisu a večer brownies. Sladké prostě miluji. Mnohem víc než slané. Už jen 12 dní! A pak cestování a pak domů. Ten čas tak letí. Nevím, jestli se mám radovat, či nikoliv. Kromě čtení plánuji, což zabere dost času. Jsem ták unavená, že bych potřebovala na celý den do motelu a pořádně se vyspat. Tam je klídeček. Bohužel nám motel je zakázaný, tedy povolen ho máme jen, když uklízíme. To nikdy neodoláme a vždycky se aspoň na chvíli natáhnem. ,-)


z deviantart.com od jzcj5

Písničková asociace

2. srpna 2015 v 3:25 Co mě kdy zaujalo
Tahkle píseň mi bude navždy připomínat můj pobyt v Americe. Hrajou ji tu v rádiu snad každou hodinu. Přesto ji mám pořád ráda a nijak se mi neomrzela. Ten chlápek má fakt zvláštní hlas. Doteď jsem ho neznala. Je tu ještě několik dalších písní, ale neznám jejich jméno.