Červenec 2015

Přece jsem se dočkala!

20. července 2015 v 2:51 Kočka na každý den
Unavená, vyplavaná, ale nechce se mi do hajan. V našem bunku je strašný vedro.
Voda má zázračné účinky, nejen na tělo, ale i na mysl. Cítila jsem, jak jsem čím dál tím víc napruzenější z celého dne a namahavé práce. Naštěstí byl bazén otevřený a já v něm strávila dvě hodiny. Do šesti do večera. Aspoň malá náplast na všechno. Je to možné, že už jsem tu 4 týdny a ještě jsem se nekoupala v jezeře? Vždycky když kolem něho jdu, chce se mi brečet. Psala jsem dneska e-mail do Německa a zjistila jsem, že se mi vybavují samá anglická slovíčka. :-/


z deviantart.com od MysteryFaery

Dešťový pozdrav

14. července 2015 v 19:29 Kočka na každý den
Prší přší, jen se leje, kap, kap, kapity, kap.To nekapá jen voda za oknem, ale i kohoutek v našem sprcháči. NE že bych ji pila jako tato číča.
Nikdo tu není, a tak jsem si dovolila stahnout film Up. Těším se, až si ho pustím.
Udělala jsem neskutečný objev, který mi drásá srdce. Tři zničené kytary! Ani na jednu nejde hrát. Pokus o opravu neuspěl. Každá z kytar je jiného typu a struny z jedné na druhou nepasují- jsou moc krátké.
Těším se, až se budu moci rozběhnout pryč z kempu. Dneska to nevyšlo- je kosa a leje, ale možná příští týden? Nebo ještě tento po laundry? Nebo po housekkeping? Nevěřím, že budu mít sílu. V táboře dnes nikdo není, škoda, že to ticho je tu jen na jeden den. Večer se zas vrátí celá banda.
Čtu severskou detektivku a s napětím obracím každou další stránku.


z deviantart.com od jlarven

Zdravím z havětí říše

8. července 2015 v 2:55 Kočka na každý den
Po 14 dnech se mrknu na stránky blogu a připadám si úplně mimo. Nesnáším důchodce, blogerka a její storka s řidičem autobusu, 17 faktů o přitažlivosti, je mi jedno, že jsem single a podobné trapnosti.
Věci, které jsem dříve i občas pročítala, mi najednou připadají hrozně vzdálené. Teď je hlavní téma rozhovorů, jestli mám dish room, nebo dining room, housekkeping, či laundry a kdo pojede do Jeff laku. Ano, mě vybrali a právě sedím v divočině, uprostřed jednoho parku, ve státě New Jersey, ještě se třema hochama, komáři se houfujou kolem obrazovky a co hůř, kolem mě samotné, přemýšlím, jak to udělat, aby se mi při přechodu z pokoje ven nezamlžil foťák a notebook, neb je všude vzduch jako ve skleníku a vlkhost vzduchu tak 110 procent. Nejvíc se ale nebojíme komáru, ale medvědů, kteří prý nejsou v kempu vůbec výjimkou, takže se každého člověka ptám, co dělat, když potkám medvěda. Každý na to žel má jiné rady. Vůbec nevím, co se děje ve světě, kde co bouchlo a kdo se dostal k moci, jen knihy jsem si nějaké z netu stahla. Jedinou knihu z papíru, kterou tu mám, již budu mít zanedlouho dočtenou. Škoda, že z toho ráje budu zítra vytržená, opět do kasáren. Tady je ráj, tady se mi líbí, tady bych klidně pracovala.
Konec, musím jít, neb mě už žere místní havěť.


z deviantart.com od Secretly-a- Unicorn