Recenzuji pražské bazény: Šutka

2. června 2015 v 9:48 |  Verschiedene Sachen
V Šutce jsem byla plavat už dvakrát. Slyšela jsem o tom, jak je to moderní bazén, rovněž jejich web mne nalákal a po osobní návštěvě musím říct, že mě tento bazén vůbec nezklamal.
Obrovský padesátimetrový bazén, kde je zakázáno skákat jen ze stran, ale z můstku v pohodě můžete jumpnout. Během obou dvou mých návštěv v bazéně bylo málo lidí, jen málokdy jsem se musela někomu vyhýbat. A to bylo prosím o víkendu. Všechno zářilo novotou, bazén i šatny. Bazén a aquapark oddělovaly turnikety, a tak mi to endalo a zkusila jsem svůj čip, jestli platí i na část s atrakcemi. Jaké překvapení, když mě turniket pustil. Mohla jsem si užít dvě skluzavky, dva tobogány a dvě vířivky a divokou řeku. Jen tak tak jsem to stihla všechno vyzkoušet. Rozhodně jsem ani minutku nezahálela, čas, který jsem měla odměřený, jsem naplno využila. Škoda, že ho nebylo víc. Tu hodinu a dvacet minut má člověk za sebou raz dva. Vstupné pro studenta na 60 minut plus 20 minut na převlečení je 95Kč, což mi připadá tak akorát, když pomyslíte, kolik atrakcí máte k dispozici. Saunu a parní kabinu tu taky mají, ale ještě nikdy jsem nenašla čas tam zajít. Snad někdy příště.
Jediná otázka mě napadá, proč je v prostorách kolem bazénu a šaten tolik nevyužitého místa. Když se podíváte na obrovskou prázdnou chodbu, vypadá to trochu nezvykle. Stejně tak v šatnách se mi jednou podařilo ztratit se, tak veliké to tam je. Až na to, že sprchy tak na 2 vteřiny vždycky změnily teplotu vody z teplé na ledovou, nemám námitek.
Při druhé návštěvě jsem zjistila úžasnou věc, kterou ve většině bazénech nemají. Fény mimo prostor, který je za turnikety. Ano, mají zde fukadla i v šatně, ale rovněž i na toaletách u pokladen. Což je skvělý, protože tak ušetříte čas na svém čipu. Tomu tleskám. Většina bazénů totiž chce, aby lidi čerpali svůj čas, který si zaplatili i na vyfoukání vlasů a má chytrácky fény v placené zóně. Obsluha milá, žádný problém.
Bazén se mi líbil, myslím, že jeden z nejlepších v Praze. Kdyby nebyl tak daleko od mého domova, určitě bych si koupila permanentku. Dávám mu 98%.


fotka ze stránek sportsteam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama