Den, kdy nehledáte tu zatracenou ponožku

20. března 2015 v 19:36 |  Co mě kdy zaujalo
Dneska není jen den zatmění, ale i den ponožek. Paradoxně jsem se o tom dozvěděla dříve než o tom zatmění. Moc se k podobným hromadným akcím nepřidávám, ale inspirovalo mě to hlavně proto, že se jedná o bláznivý nápad, který pochází ze Švédska. :)
Dočetla jsem se o něm na facebooku. A co je účelem tohoto projektu? Rozzářit den pestrobarevnými ponožkami a neřešit to, že zrovna nemátě k sobě padnoucí pár. Organizátorka této události je desetiletá dívka, jejíž starší sestra má Downův syndrom. A tímto chtěla ukázat, že to, když je člověk odlišný, neznamená, že je méněcenný. Stejně tak jako ponožky, které i když mají jednu barvu, spojí svůj účel a navíc potěší svojí různorodostí. I já jsem tam přidala svoje fusekle. :-D
Nevím, jestli se ten odkaz zobrazí i nepřihlášeným, ale když se vám to povede otevřít, vyskočí na vás spousta ponožkových fotek.
Při té přílěžitosti jsem si vzpomněla na svou bývalou spolubydlící, která chodila v různě barevných ponožkách pořád. Vůbec to neřešila. Já se v různoberevných ponožkách tedy na veřejnost ještě celkem stydím. :) Ale když jsou stejně dlouhé, myslím, že by v tom neměl být velký problém. :) Chtělo by to se prostě víc odvázat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 21. března 2015 v 16:40 | Reagovat

Je to také vyjádření postoje, proč ne? Ale nemyslím si, že by se to nějak zvlášť ujalo. Samozřejmě jen pro mladé, nedovedu si představit babku, která by vyšla v každé ponožce jiné, určitě by si mysleli, že už je na hlavu, že?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama