Ještě víc než jednou!

23. listopadu 2014 v 11:01 |  Verschiedene Sachen
Nenapadá mě nic moc, čím bych mohla přispět na svůj blog, momentálně se nacházím v takové stagnující náladě. Přemýšlím nad tématem týdne a zjištuji, že mu moc nerozumím. "Ještě jednou". Jak může někdo chtít někdo něco ještě jednou? Asi jsem divná, ale já chci buď, abych se věci už nikdy neopakovaly, a nebo aby se děly zas a znova.. poprvé, podruhé, podesáté.. Ne jen jednou! Když se vrátím do minulosti, moc věcí mě ani nenapadá. Asi je to tím, že si ani nepamatuji, co se před rokem, před dvěma a dál událo. Vím, že jsem chodila tam a tam do školy, že jsem se bavila s těmi a těmi lidmi, možná si i vzpomenu, které země jsem navštívila, ale co bych si přála znovu prožívat? Určitě bych se chtěla do těch zemí vrátit, třeba do Číny, ale jen jednou? Několikrát, hodněkrát.. a i tak člověk nemá zemi probádanou. Nikdy. Pořád můžem něco nového objevovat, i když si myslíme, že už jsme všechno poznali.
Když se zamyslím nad tímto rokem, je jen málo věcí, které bych chtěla prožívat znova. Pohladit Rozárku, slyšet její vrn, tisíckrát, zas a znova. Ne jen jednou. Koupat se v jezeře a nad sebou míst zasněžené vrcholky hor.. každý rok, každý měsíc, možná i každý den..? Zatím jsem měla to štěstí dvakrát v životě. Letět v letadle. Jet na kole. Mluvit švédsky. Dostat pusu. Být ve víru tance. Vlastně toho tak málo není. Mohla bych pokračovat. Ale zažít to všechno jen ještě jednou a šmitec? To ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 theworldisugly theworldisugly | Web | 23. listopadu 2014 v 12:38 | Reagovat

Také v mém životě není ničeho tak zásadního, abych stála o to, aby se to byť jen jednou zopakovalo. Máš pravdu s tím, že jestliže bylo něco fajn, nebudeme přeci chtít, aby se to dělo pouze jednou, nýbrž pořád dokola. Hm, u sebe si tím opět nejsem jistá, protože jak se znám, ať by šlo o cokoliv sebe skvělejšího, určitě by mě to časem začalo lézt na nervy.

2 Ježurka Ježurka | Web | 24. listopadu 2014 v 14:06 | Reagovat

Ty jsi ještě mladičká, tobě se toho ještě jednou splní určitě dost. S námi, staršími, už je to horší.

3 Zdebra Zdebra | Web | 2. prosince 2014 v 17:25 | Reagovat

Jo, třeba koncerty nebo taky výlety vždycky chci, aby byly ještě a ještě a ještě... pořád. Ale zase, kdyby se něco doslova opakovalo znovu, tak by asi stačilo jen jednou, aby to neomrzelo.
Když jsem viděla název toho tématu, tak jsem si vzpomněla na hlášku, co bývá na koncertech Sabaton: "Ještě jedno pivo!" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama