Temná a chladná

2. září 2014 v 19:54 |  Kočka na každý den
Padampadam. Chtělo by to nějaký film, kde by byli všichni autoři vyjmenovaní a stejně tak jejich díla a obsahy. Jinak se z toho zblázním. Ještě jsem se nedostala do učící nálady, ale s tím, jak to venku vypadá, ji nejspíš brzo dostanu. Díky bohu. I když od 9. září by mohlo být zase léto. Nebo ne? Nebo už léto v Česku definitivně skončilo?
V uších mi zní Dream Theater, které mi poradil kamarád z Paříže. Nový objev. Na seznamu mi přibylo pár dalších knížek a pár dalších restů, které chci zvládnout předtím, než odjedu do Deutschlandu. Budu mít fakt hafo práce. Ale teď jsem vše musela odložit.
Stejskalo se mi docela po čaji. Francouzi asi nejsou zvyklí ho pít, nenašla jsem tam ani jeden v zásobách. Štěstí, že mi zbyl ještě trochu v báglu. I když Sangria v zemi tepla bodla ještě víc než čaj. Stejská se mi po Sangrii. Asi jediném pití, které mě tam zaujalo. Jinak španělské pívo nic moc. Svítí mi tu na stole svíčka jako by už byly Vánoce. Jen to ne.. ale svíčka přináší uklidnění a teplo. To teď moc potřebuju.


z deviantart.com od KalmaKim
http://www.deviantart.com/art/Candle-and-a-Cat-209745429
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama