Jak bylo na Sněžce a můj rajčatový podzim

12. září 2014 v 20:10 |  Kočka na každý den
Je pátek a já tak nějak cítím, že se chystá víkend, Po dlouhé době začínám od sebe odlišovat dny v týdnu. A nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.
Píšu kamarádce e-mail do Kanady. Má podobné trable jako jsem měla ve Švédsku. A taky tam má už sníh. Brr. Když si vzpomenu na včerejšek. Byla jsemv Peci pod Sněžkou a ještě výš. A skoro na Sněžce jsem si hrála na popálenou v průtrži mračen ještě s jedním klukem. Krev vypadala fakt věrohodně. Ještě, že se mi zní nedělá špatně. Teda z té imitované ne. Musím vědět, že to je imitace. Po čtvrté simulaci mi už málem odpadla ruka. Odpadla, rozumějte umrzla. Byla jsem mokrá skoro všude. To ale nebylo všechno. V druhém kole jsem hrála hysterku. Ano, poprvé jsem si vzykoušela hysterickou roli. Byla mi přidělena. V dešti, skoro na Sněžce. Naši zachránci mě zavřeli do auta a tam snažili udržet. Nakonec jsem jim utekla. Ani jsem netušila, že něco takového budu schopna zahrát. ;) Počasí nám vyloženě nepřálo. Byli jsme asi 200 metrů pod Sněžkou. A tipla bych, že víc než 3 stupně nebyly. Kolem chodili Němci zabalení v pláštěnkách a bundách a rukavicích. Já měla sice na simulaci dlouhé kalhoty a teplejší oblečení. Když se mi ale promáčelo, zbyly mi krátké legíny a kraťasy. Naštěstí už v Peci bylo o poznání tepleji. Strávila jsem víc času asi v autě než na samotné simulaci. Popovídala jsem si ale s dalšími figuranty. Vždycky tam potkám někoho zajímavého a jsme dobrá parta.
Vypadá to nadějně s ubytováním v Německu, konečně jsem něco našla. A příjemná masáž mě naladila na klidnou vlnu. Snad bude ještě hezky a snad se dočkáme nějakého babího léta. Nejlépe do konce října, kdyby bylo.
Užijte si víkend!


Proč zelenina? Protože rajčata jím dennodenně a právě se chystám opět na zeleninový salát. Snad bude aspoň trochu chutný jako ve Švýcarsku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 En. En. | 12. září 2014 v 22:04 | Reagovat

Nejlepší rajčátka nejen na salát jsou ty pidi co jich je 10 na jedné větvičce, určo vyzkoušej ;-)
PS: supr s tím ubytováním, držím palce.

2 Zdebra Zdebra | Web | 25. září 2014 v 22:24 | Reagovat

Ta hysterka musela být zajímavá role. Nevím, jestli bych to uměla před cizíma lidma zahrát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama