Jag åker till Tyskland

26. září 2014 v 20:08 |  Kočka na každý den
Zdravím! Den Dé nastal a zanedlouho i hodina Há. Na místo určení bych měla dorazit v 5.50. A pak si budu hrát na mechanika. Raději na to nemyslet a užívat si poslední chvíle strávené doma. Tentokrát nejedu tak daleko a na tak dlouho. I když zmatek doma mi hodně připomíná ten den, kdy jsem odlétala do Švédska.
Ráda bych se ještě rozloučila s Rozárkou a zahrála si na kytaru. Španělský a francouzský deník mám dopsaný. Přidat fotky už nebude tak náročné. Jsem ráda, že aspoň tohle se mi povedlo, i když jsem tomu věnovala nemálo svého času.
Cítím trochu neklid, jako vždycky před cestou. Možná i to mě na cestování tolik láká.
Naštěstí se mi podařilo sehnat kamaráda, který mi s kolem pomůže.
Dnešek byl fajn den. U zubaře mě pochválili, a pak jsem měla báječný sraz s kamarádem ze Stockholmu. Bavili jsme se celou dobu švédsky. Zjistila jsem, že jsem všechno nezapomněla. I když slovíčka se z hlavy vytrácejí. Je mi s podivem, že si rozumíme, přestože je o hodně starší než já. Švédskou konverzaci jsem už potřebovala jako sůl! Beru si s sebou aspoň CD - povídání o kočičákovi. Snad mu budu rozumět.

Mějte se báječně a držte palce, ať je o víkendu hezky. :-)


z deviantart.com od cucat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 28. září 2014 v 16:18 | Reagovat

Myslím, že jsem držela palce na počasí pořádně :) Alespoň u nás je krásně teplo a hodiny jsem se tak mohla slunit venku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama