Prázdninová překvapení

12. srpna 2014 v 22:10 |  Pohledy
Před tím, než opět opustím na pár týdnů svůj blog, bych ráda přidala poslední přírůstky do mé sbírky pohledů. Během dvou dnů jsem dostala pět pohledů a ze všech mám obří radost.
Jako první jsem si přečetla pohled od Terky z Korfu. Ach, Řecko.. jak ráda bych se tam zas podívala. Přemýšlím, jak dlouho to je, co jsem byla v Řecku. Můj poslední Koník..


Jako druhý jsem si přečetla pohled od Kathy.. jako takovou malou ochutnávku Španělska. Ačkoliv mi ho posílala z Německa, na pohledu je španělské město Sevilla. Doufám, že se s Kathou na podzim někde na půli cesty v Německu setkám.


Dnes mi došel pohled z Taizé. Kamarád tam jel poprvé, je to vesnička ve Francii, kam se sjíždí každé léto mladí lidé, aby zde rozjímali a aby se zde modlili. Prý je tam báječná atmosféra.. třeba 5000 lidí najednou se modlí a je slyšet špendlík spadnout, jaké je tam ticho. Zpívají se písně, panuje klidná atmosféra..


A poslední dva pohledy jsem dostala od Pavla, který mě byl teď navštívit. Tento malý s rostlinkou prý dostal ve Vídni na univerzitě. Moc se mi ten nápad líbí. Nové a přece už tak staré. :-)


Tento pohled zachycuje pyramidy v Bosně. Pavel tam byl pracovat a pomáhat odkrývat pyramidy. Toto místo má na člověka blahodárné účinky. Dostala jsem ho s věnováním a o těchto pyramidách jsem se teď od něj osobně dozvěděla spoustu zajímavostí.


Díky všem za krásné pohledy! Až budu cestovat, budu na vás taky myslet. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 26. srpna 2014 v 19:47 | Reagovat

Ten poslední pohled je pěknej. Líbí se mi ta krajina. A ten francouzskej je zajímavej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama