Teleport jinam

25. března 2014 v 14:00 |  Kočka na každý den
Chvíle odpočinku, óu jé, tak mě zas napadlo přihlásit se na blog. Svítí nám tu sluníčko, ale je jinak je celkem kosa. Počasí teď hraje velkou roli, protože podle někoho se rozhodneme, jestli pojedeme o víkendu na hory. Moc bych si přála, aby bylo hezky, protože se mi chce ještě letos podniknout nějakou sněžnou akci. Bylo by to na sněžnicích. Na těch jsem stála jen jednou v životě, asi půlhodiny ve Švédsku. Pamatuju si ale, že to nebylo tak obtížný.
Včera jsem byla překvapená, že kolem D1 byla taková vánice. Připadala jsem si jako v té písničce Zafúkané. Nejméně 20 cm sněhu. Naštěstí v Brně žádný není, tak mi aspoň neteče do bot :-D
Odpadla nám angličtina a já musim co nejdřív vymyslet téma na svou prezentaci. Příští úterý se blíží. Naše učitelka říkala, že prezentace němčinářů jsou nejnudnější.. tak jí to chci nějak vyvrátit.. ale čím? Napadlo je fakt jen to Lipsko(knižní veletrh), a pak téma mé bakalářky. Problém je, že musíme odargumentovat, proč o tom tématu mluvíme před ostatními a proč je pro ně důležité. Což je podle mě úplně nejtěžší.
Jdu si dát oběd, a pak chvíli pocvičit na kytaru. Jsem zvědavá, jak to budu zítra stíhat. A jsem zvědavá, jak mi to zítra půjde v práci. Moc se na to netěšim. Ale musím si říkat, že brzy tu bude čtvrtek, a pak pátek, což je fajn den.
Po víc jak týdnu mam swing. Tentokrát s Marťasem.

Mějte se fajnově!z deviantart.com od blackwolf18
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama