Studentská nálada

11. března 2014 v 14:20 |  Kočka na každý den
Píšu jenom krátce, sedím na zahrádce u Krmítka a skončila nám angličtina. Za půl hoďky mi začíná španělština. Sluníčko nám svítilo do učebny, že jsem se pekla. A to jsem si dnes zapomněla doma svetr a na nohy si vzala jen balerínky. Snad večer nebude moc kosa.
Včera jsem se dozvěděla, že mi vyšel Erasmus. Jsem tak ráda, že už mám jasno.. že už nemusím dál vyčkávat... a hlavně že to vyšlo =) Po škole jsem se setakala s kamarádem a zašli jsem tradičně do Falku. Je to jedna z nejbližších a nejlepších kaváren tady u fildy. Probrali jsme toho spoustu.. hlavně tancování a cestování. Kamarád je věděc, biolog, a tak je pro mě zajímavé poslouchat jeho názory a pohled na svět.
Úplně jsem zapomněla na skype a domů jsem musela zas rozjezdem. Naštěstí mi škola dnes začala až v 10:50. Jen tak tak jsem stihla přečíst text na zítřejší literaturu a na kytaru žel dneska nesahnu. Včera jsem cvičila asi 20 minut, ale dnes se nejspíš vrátim na byt až později večer.
Nyní jsem trochu napjatá, jak to asi dopadne s tou prací. Jestli se mi bude dařit a nebo jestli to po pár dnech zabalím:) Každopádně ve čtvrtek mám hodinové doškolení a v pátek se jde na věc.
Kočička tu na dvorku teď není.. zvláštní, během zkouškového se tu potulovala. Asi se tu objevuje jako duch, ve správnou chvíli, aby si ji člověk mohl pohladit pro štěstí.
Jaká asi dneska bude fantastika a jaký sbor?


z deviantart.com odGarfieldP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 20. března 2014 v 20:00 | Reagovat

Gratuluju k erasmu :)

2 Anička Anička | Web | 20. března 2014 v 21:41 | Reagovat

[1]: Děkujů :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama