Rozličné nápoje

23. března 2014 v 16:01 |  Kočka na každý den
Zdravím a přeji v rámci možností pěknou neděli. Je to k nevíře, ale jsem vzhůru teprve necelých pět hodin. Déšť má na mě uspávající účinky. Jenže mám velkou motivaci dokončit seminárku o Plzni. Už finišuju. Ještě katedrála a vodárenská věž. Plzeň už mi pomalu ale jistě leze krkem.
Včerejší den byl o něco pestřejší, kromě Plzně a čtení německého textu na zítřek jsem zašla do čajovny. Dvě kombuchy, báječný koláč a pivoňkový čaj společně s příjemným rozhovorem mě trochu odpoutaly od svých starostí a povinností. Během večera se celkem ochladilo. Na Andělu jsem si koupila dvě trsátka. Doporučil mi to můj učitel, protože mi nejde moc hrát palcem nahoru. Snad se to brzy s trsátkem naučím. Jen mě velmi mrzí, že nemám svou kytařenku tady doma. Možná mi ji ale na chvíli půjčí kámoška. Možná.. chtělo by to časem pořídit si dvě kytary. Uvidím.
Rovněž jsem četla druhou povídku od autora Josefa Pecinovského. Znáte ho někdo? Nos to závaží! stojí rozhodně za přečtení, vždycky mě zaujme podivná společnost, která v Pecinovského povídkách vystupuje. Trošku mi to připomíná Kafku.. odsouzení za banální prohřešek. Snaha o to se zbavit oné tíhy(trestu). Bohužel v této konkrétní povídce se to hl. hrdinovi nepodaří. Konec je strhující!
Protože včera není dnes, přidávám sem pro změnu kočku s flaškou piva. Pivo se totiž k dnešnímu obědu náramně hodilo a hraje prim.


z deviantart.com od ulugline
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 24. března 2014 v 18:05 | Reagovat

Taky se mi včera nechtělo vstávat, to je opravdu tím počasím. A ta kočička ale nádherně kouká!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama