Napětí vs. relax

6. března 2014 v 20:13 |  Kočka na každý den
Výjimečně teď nesedím v autobuse, ale na posteli v Brně a vedle mě hučí topení. Zítra se totiž večer v Medlánkách koná velký bál. A já na něm budu společně s dalšími pár lidmi pomáhat, ale taky se veselit. Jsem tak unavená, že na žádnou Plzeň nemám teď náladu. A co jsem dělala dopoledne? Spala, četla a hledala letenky. Jen tak prostě..a zase jsem se k Plzni nedostala. Potíž ovšem je, že nemam s sebou CDčko, kde mám všechny pokyny. Číst se mi taky nechce. Jsem přehlcená slovy! Možná si pustím Traveljournal, abych se odreagovala.
A nebo vezmu do ruky ještě kytáru. Mám na prstech malé puchýře. Říkala jsem si, jak to dneska půjde s masírováním, ale nakonec to šlo i s otlačenými prsty. A masáže byly fakt výborné! Musím se podívat do studijních materálů, jestli tam je uložený ten papír, do kterého jsme dnes nahlíželi a který byl naše pomůcka. Pak nám také radil učitel, jak na to. Co víc si přát, než to že se ve škole provádí masáže a vy máte zrovna štěstí, že vás masíruje pěkný kluk :)
Jinak jsem stále v nejistotě, Erasmus ještě nevím, ale školy, které byly v seznamu jisté, už jsou zřejmě rozhodnuty. Aspoň můj spolužák už ví, že je přijatý. Já stále nic, ale asi to chceš prostě víc času.

Cat Massage by MBOSSG


z deviantart.com od MBOSSG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 7. března 2014 v 8:04 | Reagovat

Bezva video. Držím palce, aby ti Erasmus vyšel! Aspoň bych se za tebou mohla přijet podívat:-) A vydrž, my jsme na výsledky čekali asi 3 měsíce:-D

2 Anička Anička | 9. března 2014 v 19:58 | Reagovat

[1]: No jo, jenže na Zéland se asi čeká dýl. U nás to lidi vědí za pár dnů..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama