Kdyby chyby?

27. března 2014 v 10:23 |  Kočka na každý den
Zdarky! Čtvrteční dopoledne mám volné, hurá! Třeba se mi podaří vyšperkovat prezenatci na angličtinu. Třeba si stihnu zahrát na kytaru novou melodii, kterou jsem se včera naučila. Mám z ní radost, k zahrání písniček už je to jen krůček. A jak těžké to bylo, asi půl hodiny mi trvalo, než jsem to pochytila. Zjstila jsem, že lepší je hrát podle sluchu, ne podle rozumu :)
Taky jsem si vzpomněla na důležitou věc a tou je cestovní pojištění. Musím to dneska vyřídit, abych měla na celý rok vystaráno.. teda na celý rok asi né, protože dlouhodobé si budu sjednávat až před Erasmem, ale prostě na všechny další cesty se určitě vyplatí ho mít. Zrovna teď mi říkala spolubydlící, že ani neví jak, najednou se ocitla v Turecku v nemocnici. Dělá trošku extrémní sporty.. kiting. Je to její velké hobby. Včera jsem taky hrála na elektrickou kytaru. Můj učitel ji má, a tak jsem půl hodiny hrála na tu jeho. Musím říct, že to šlo o hodně líp, lehčeji, struny nebyly zdaleka tak tvrdé.. a znělo to jedna lahoda. Má kytara má zvláštní zvuk, ne, že by to bylo úplně hrozné, ale struny, které na ní jsou, k ní nepatří. A je poznat, že je už starší, protože se hůř ladí, jsem ale velmi ráda, že aspoň jednu kytaru mam. Na druhou stranu mám staré věci raději.
Včera jsem se dostala do řeči nas skypu zas s E., který mi položil zajímavou otázku.. On se pořád zajímá o to, co by kdyby.. co byste dělali, kdybyste zjistili, že se na naši zemi řítí raketa? Nebo že se k nám řítí meteorit? Mně překvapilo, že on by se snažil všemožnými způsoby zachránit.. sebe i své blízké.. Já bych naopak začala s nějakou mně příjemnou činností, abych si aspoň těch pár minut na světě ještě užila =) Třeba hraním na kytaru. Smířila bych se s osudem.
Mě tohle "kdyby něco" moc nebere. Připadá mi trochu zbytečná ztráta času se tim zabývat, ale občas je fajn popustit uzdu fantazie.
Během včerejší práce jsem potkala zas jednu kočku. Byla hódně plachá.
A pak jsem potkala dvě doma u jedněch lidí v baráku, ty kočky zas byly hódně mazlivý.

No nic, musím končit, užívejte si víkendu, já se tu asi už do neděle neukážu. Nejspíš totiž pojedu na ty hory..držte mi palce, snad to přežiju ;-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 29. března 2014 v 17:41 | Reagovat

Palečky držím, určitě tam bude dobře! A kočička se krásně kouká!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama