Ahoj

20. března 2014 v 22:03 |  Kočka na každý den
Brý večer! Tak jsem úspěšně dorazila do Práglu a nyní jsem zasedkla k blogu dát o sobě zase vědět. Klepu se, ale nakonec jsem se překonala a objednala jsem si další tři termíny na středu. Tak jsem zvědavá, jestli mi nějaký z nich vyjde. Kéž by. Prostě do toho půjdu naplno a po pár týdnech se uvidí. Řikám si, že když si chci něco splnit, musím pro to udělat všechno. Brzy si ale budu muset stanovit nějakou hranici, snad už přespříští týden. Přes něco prostě vlak nejede.

Dnešek byl jak prokletý. Strávila jsem spoustu času v MHD a je to moje blbost, že jsem nastoupila sice do autobusu na Mendlák, ale byla to okružní jízda. Podle Idosu mi měla cesta do cíle trvat dvacet minut a nakonec se z toho vyklubala hodina!! Blbý bylo, že jsem nemohla vystoupit někde po cestě, protože jsem okolí vůbec neznala. Ani jsem s sebou neměla žádné čtení, a tak jsem se dívala z okna a útrpně pozorovala hodiny, jak se ručička blíží k jedné. Na tělocvik jsem přišla o půlhodiny pozdě! Taky jsem už neměla k sobě dvojici, a tak jsme masírovali ve dvou. O masáž jsem dnes žel přišla. Holt kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Už nikdy nepojedu v Brně po centru a jeho okolí autobusem. Je to fakt zrádné. Stalo se mi to podruhé, jednou s trolejbusem a teď s busem. Myslím, že v Praze podobné okružní jízdy moc nemáme.

Dva předměty nám dnes odpadly, ale já čekala ještě na jeden. No čekala.. spíš zas nestíhala, protože jsem se z masáží vracela na byt. Sluníčko dnes tak pálilo, že jsem si sundala kabát i svetr a šla jsem nalehko. Jak se mi to pěkně šlo. Konečně nemusíme vláčet s sebou rukavice, čepice a tlusté bundy. Na hodině nás stejně bylo jen pět. Všichni to už pro jistotu zabalili a jeli domů.

Teď se chystám podívat na koncert, který mi poslal kamarád. Zpívá taky ve sboru, tak to chci porovnat s naším sborem. Rozárka mě dnes kupodivu přivítala. Asi je to proto, že chtěla žrádlo. Jinak by nepřišla. Příjemnější ale je, když si řeknu, že mi přišla říct ahoj =)


z deviantart.com od NoisyTart
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama