Zvláštní chutě našich koček

23. února 2014 v 21:40 |  Něco o mně a o kočkách které znám(mám)
Dostali jsme od souseda bábovku s tím, že ji nemůže sám dojíst. Je maková, mně velmi chutnala. Dala jsem si ji místo oběda. Uvařila jsem si k ní čaj, sedla si na lavičku, popíjela a přikusovala a kočky se kolem mě pořád motaly. Gába mi strkala nos do talíře. Asi si chtěla jen čuchnout. Pak seskočila z lavičky a místo ní se ke mně přitulila Čiperka. Měla jsem ji na klíně, v jedné ruce talíř, ve druhé hrnek. Když jsem hrnek odložila, hladila jsem Čiperku po hřbetě. V tom Čiperka taky strčila nos do talíře.. stejně jako Gába. Třeba si chce taky čuchnout.. jenže ne, ona normálně chytne do držky celý kus bábovky a seskočí na zem! Nevídané!!! Čiperka, která už dávno nemá žádné zuby.. kočka, tvor masožravý, se vrhla na bábovku! A začala se s ní klíďo píďo ládovat. Gába přiskočila na pomoc, ulovila si kousek, který Čiperce při skoku odpadl. Gábě ale bábovka zas tak moc nejela. Asi ji ochutnala jen ze zvědavosti. Zato Čiper se jí cpe, jako by týden nejedla a drobí jak malé dítě ;-)
Přináším sérii fotek z tohoto podivného posvícení.Gába taky ukusuje..Zapomněla jsem poznamenat, že Čiperka předtím snědla masovou konzervu a po bábovce si jako nášup dala rizoto s masem. Takhle kočka nás všechny pořád překvapuje. Kam to jídlo do ní padá? Obezitou vůbec netrpí. Hlavně, že má chuť k jídlu, to je znamení, že na tom ještě není se zdravím tak špatně. Dobrou chuť, Čiperko!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 26. února 2014 v 18:49 | Reagovat

No jo, má ráda nové chutě a s věkem se mění chuť, proč né u koček, ta moje má od malička ráda koblížky, loupáky a housku s máslem nebo šlehačku ve spreji :-)

2 Zdebra Zdebra | Web | 2. března 2014 v 21:55 | Reagovat

Ani mě to nijak nepřekvapuje, když naše Micka je schopná sníst okurky a rajčata. Ale musí to být tenký plátek, jinak to vyplivne. Buchty, bábovky, koláče jí taky, ale musí to být malý kousek a musí se jí to dát přímo do tlamičky, jinak to taky zahodí. :D

3 Agí Agí | 22. srpna 2016 v 9:56 | Reagovat

Jo ta moje si dá jen tak rohlík. :D Sní jekékoliv pečivo. I bábovku. Nebo jedla dušenou mrkev. :) A nebo pěkně skáče na šunku. :D Sní snad skoro vše. :"D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama