To je únava:-)

16. února 2014 v 0:13 |  Kočka na každý den
Tak jsem se dala před dvěma hodinami na pročítání pár info a doteď jsem u toho zůstala. Hvězdičku, škrtam, dedukuju, redukuju, no a nakonec mi nezbylo skoro nic. Mám už jen necelé dva týdny.
Jsem unavená, a tak už jdu pinkylinky. Prožila jsem dnes moc hezký den, po roce jsem si zas stoupla na lyže. Tentokrát jsme nejely jako tradičně do Herlíkovic, ale na Klínovec. A jsem za to ráda. I přes občasný déšť jsem si lyžovačku s Terkou náramně užila. Klínovec je pěkný areál, se spoustou sjezdovek. Našla jsem si na netu mapku a porovnávala ji s fotografií a hledala sjezdovky, které jsme dnes sjížděly. Až teď zpětně se v nich trochu vyznam. Sníh nebyl namrzlý, jen trochu mokřejší, což vůbec nevadilo. Vzpomínám, jaké to bylo v Itálii a ve Slovinsku, kde jsem se po dvou hodinách bála sjet sjezdovku a říkala si, zdalipak tu další jízdu přežiju. Oproti tomu jsou české kopečky pohodička. Ale zase jsou kratší. Na druhou stranu buďme rádi, že nějaké hory vůbec máme =) Ten zážitek z jízdy dolů jsem si opravdu užívala.
Dostala jsem takovou chuť na zmrzlinu, že jsem si došla koupit ještě večer Magnum. Parádní zakončení tohoto dne.
Zítra se tu asi neukážu, musím se učit, balit, a pak jedu do Brna. Začíná nový semestr a s ním spousta nových předmětů, lidí a míst( mé nové bydlení).
P.S. Díky moc za tu únavu, kterou dnes cítím. Vím, že zítra mě budou hodně bolet nohy a možná i ruce a nebude to už tak příjemné, ale stejně jsem za ni nesmírně ráda.

U jedné hospody jsme potkali čičku. Zřejmě místní krasavice, nechala se krásně hladit a přiběhla, když jsem na ni zavolala čiči .-) Ať se ti daří, micko. Věřím, že se zas někdy potkáme!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama