Den plný nečekaných událostí

18. února 2014 v 23:24 |  Kočka na každý den
Dnešek bych charakterizovala pár slovy: zmatek, hledání, rychlá střela, pobavení, poslední studentské menu je moje, asi jsem tu špatně, stůl, čaj, mrholení a lezavo, nečekaný swing, objev nové zastávky, smutné zjištění.

Abych to trochu rozvedla.. zmatek nastal, když jsem hledala ráno budovu VUT, kde má spousta studentů nyní z fildy výuku. Fakt to není jednoduché a z fildy to trvá nejméně 10 minut.. takže budu chodit do několika hodin pozdě :-/
Rychlá střela.. tak bych nazvala jednu naši lektorku, která vede moc zábavný předmět právě na tom VUT, kdy nám ukazuje typické chyby, které dělají Češi, když se učí německy. Moc užitečný a někdy legrační předmět. To by bylo i k tomu pobavení. Hodina s ní mi rychle utekla.
Pak jsem měla radost, že jsem chytla poslední levný oběd u nás v menze- a byl i moc chutný. Koprovka. Odpoledne jsem měla přednášku Fantastika. Jenže.. to by v tom stejném patře nesmělo čekat dalších 150 studentů na mně záhadnou přednášku. Myslela jsem, že jdou se mnou na stejný předmět..ale ouha. Asi ne. To jsem zjistila až o 20 minut později. Byla jsem totiž doslova vtažena do učebny, tak jsem se usadila.. a vzhledem k tomu, že učitel pustil na začátek ukázku z filmu, nedošlo mi hned, že jsem na nesprávném předmětu. Bylo mi trapné odejít, ostatně ten předmět- Shakespeare a usmíření bylo celkem zajímavý a i vyučující měl dobré myšlenky. Všichni zaujatě poslouchali, nekoukali do mobilů ani počítačů, což mi přišlo divný. Všude jinde je to totiž normální. Nakonec jsem ale asi po 50 minutách z hodiny přeci jen zdrhla, protože mi psal E., že stěhuje ke kámošce můj stůl. A tak jsem šla asistovat a vyzvednout si peníze. Bylo lezavo, těšila jsem se domů, ale raději jsem ještě brnkla Tomovi, který pro mě měl mé boty. Nakonec jsme se domluvili, že půjdeme spolu na swing. Jenže ten začínal až v osm. A tak jsme šli s E. ještě na čaj do biorestauraceve Špalíčku. Nechtěla jsem navíc utrácet, ale byla mi celkem kosa, a domů už nemělo cenu jet.
Swing jsme si užili a Tomovi to docela šlo. Tancovala jsem ještě s dalšíma dvěma tanečníkama, s kámošem jsme si pokecali. Na zpáteční cestě jsem objevila novou zastávku, je tedy dál, ale zase odtamtud jede šalina až přímo mně ke škole. V té tmě to bylo celkem napínavý, jestli najdu náš barák. Jenže den mi skončil smutně, zjistila jsem teď, že jsem ztratila někde během dne naušnici. A ne ledajakou, je to růžička z Číny :,-(( Nevím, kde jsem ji vytratila. Mám ale chuť zítra obejít všechna místa, kde jsem dnes byla, a zeptat se na ni. Je to má vzácná naušnice.


z deviantart.com od KARRR

Na chvíli bych někam zalezla jako ta dáma s kočkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 19. února 2014 v 21:57 | Reagovat

Ten zábavný předmět musí být super.
Ve Špalíčku je biorestaurace? To jsem nevěděla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama