Ach, ty mobily!

28. února 2014 v 16:39 |  Kočka na každý den
Pochutnávám si na medovníku a přemýšlím, jak co nejlépe odpovědět na jednu otázku. Mám čas do konce dnešního dne si to pořádně promyslet. Byla jsem plavat a jsem celý den nějaká unavená. Nevím proč. Doma skoro všichni marodí, a tak se zavírám v pokoji, abych mě nenakazili. Nechci být nemocná. Ale asi se to dá těžko ovlivnit, když se tu potkáváme.
Ještě musím skočit na poštu, jinak už mám všechny instituce oběhané. Zítra i pozítří mám dvě procházky v rámci průvodcovského kurzu.
Měla jsem mít dneska sraz s jedním cestovatelem, ale nějak jsme se minuli. Nejsem člověk, který by měl mobil celý den u ucha, takže jsem přeslechla, že mi volal. A do Prahy nakonec nedorazil. No snad mu příště bude stačit, když mu náš sraz potvrdím na mailu. Abych pravdu řekla, mobilování ráda nemám. I když bych mohla teď zřejmě taky mobil využívat na různé blbůstky, nedělam to. Baterie mi vydrží klidně celý týden, protože mobil používam fakt jen v případě, že chci někoho kontaktovat. Když mi někdo volá a já to neberu, neměl by to brát jako, že na něj nemyslím, nebo že jsem na něj zapomněla. Ale chápu, že u člověka, kterého neznám, se to dá těžko odhadnout, jak moc mobil používá. Když mi někdo volá a já to neberu, a pak najdu nepřijatý hovor, většinou zpátky nevolam. Když je to důležité, člověk se ozve znovu, když ne, jeho smůla. Co mě celkem vytáčí, jsou lidi, kteří ustavičně někomu volají a někoho prozvánějí. Občas se mi stane, že vedle mě v autobuse cestou do Prahy, nebo do Brna někdo provolá skoro celé dvě a půl hodiny..! To je pro mě nepochopitelné. Kde na to bere? A že ho to baví vybavovat se takhle na dálku..? Další věc, kterou jsem v posledních dvou měsících zjistila, je výhoda dobíjecího kreditu. Už měsíc a půl jsem nemusela nabíjet kredit, dvě stovky mi vydržely od půli ledna. Už nikdy se nenecham přemluvit k tomu dát si paušál..z deviantart.com od avadowysznurekxD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 2. března 2014 v 22:08 | Reagovat

Taky nemám ráda telefonování. Není to pro mě tak přirozené jako pro ostatní lidi, co to berou jako samozřejmost. Navíc většinou mi někdo volá, když nejsem zrovna v tichém prostředí, takže pak neslyším. Radši mám osobní kontakt nebo písemný. A taky nikomu nevolám zpátky.
Kredit mi taky vydrží dlouho (hlavně, když není období nějakého koncertu nebo srazu, kdy si po cestě většinou s někým píšu smsky). Nikdy bych nemohla mít paušál. Takovej otrok té věci nejsem. Někdy si až po několika dnech všimnu, že mi někdo psal/volal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama