Že by jaro?

7. ledna 2014 v 18:57 |  Kočka na každý den
Za celý dny půstu a diety mi nebylo tak špatně jako z tohoto videa. Myslím, že by se na něj měla podívat celá populace, protože se to týká každého z nás. Ať jsme v roli dítěte, nápomocného člověka- učitele, či rodiče. A taková je realita!!! Jsem ráda, že internet ještě v době mého dětství nebyl tak rozšířený. Zato teď!
Strávila jsem dnes přes tři hodiny čekáním u doktora. A to tam byli přede mnou jen 4 lidi. Lákaly mě barevné časopisy, ale řekla jsem si, že musím odolat a číst si jen syntax. Dostala jsem se asi jen na 8. stránku. Některé odstavce jsem četla několikrát. Žel na konci jsem stejně zjistila, že mi v hlavě nic nezůstalo. Syntax bude jen o šrocení nazpaměť.. a taky hodně o štěstí.
Včerejší lexikologie nebyla o nic lehčí. Měli jsme na to dost málo času. Nakonec se nás dostavilo jen 10 odvážných. Nejhorší na zkouškách na germanistice je odborné formulování definic a pouček v němčině. To mi taky teď dělalo problémy. Věděla jsem Beispiel(nebo-li příklad), ale jak to odborně definovat? Spojeno s mírnou nervozitou je toto na vzpomínání pouček ze skript zabiják.
Zítra začínám v nové práci. Nejdříve se budu dívat na to, jak to dělají ostatní. A příští týden začnu sama (ale ještě v přítomnosti šéfa, aby mě mohl kdyžtak opravit). Jsem fakt zvědavá!!!!!!!
Rozárka pořád leží v krabicích, střídá dvě- jednu od bot a jednu od cukroví.
Brno mi včera zvedlo náladu. Když jsem vystoupila ze žlutého autobusu a procházela centrem, sluníčko svítilo, šaliny cinkaly, na náměstí žádný trhy, krásně prázdno, vůně jara, vůně marjánky..vůně knihkupectví Arrakis.. Prostě není co řešit! A Hobit se mi moc líbil.
Nikdy jsem si nepomyslela, že bych si 6. ledna mohla sednout v parku na lavičku, ohřívat si nos a učit se. Ale všechno je možné.


z deviantart.com od .mister cat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama