I z mála vody se dá vařit

3. ledna 2014 v 12:53 |  Kočka na každý den
Pátek, bláznů svátek a vítejte v novém roce!
Užívám si pocit jídla. Nikdo, kdo se v životě nepostil, by nevěřil, jaké to je božské užívat si po dlouhé době pocit jídla. To, že můžete kousat, vychutnávat si sousto. Na okně jsem měla 4 dny mango, těšila jsem se na něj už od pondělí. V pondělí ještě nebylo zralé, ale ve čtvrtek jsem každou hodinu pozorovala, jak získává světle žlutou barvu a těšila se, až si ho dnes ráno oloupu. A taky liči, které včera mamka koupila. Nyní obědvám koprový salát se zelím a myslím, že jídelníček na dnešní den bude vyčerpán. To nejtěžší mě ale teprve čeká. Ne, nerozhodla jsem se stát se anorektičkou. To ne. Za pár týdnů už budu jíst snad trošku víc.
Předevčírem, to bylo snad 1. ledna, jsem se vrátila z Třebíče. Jsem nakonec velmi ráda, že jsem tam jela. Když jsem tam na Silvestra přijela, nevěřila jsem svým očím. Někde na dálnici se stal zázrak a autobus přejel do sněhové krajiny. I v Jihlavě a Třebíči bylo sněhu dost, myslím, že by šlo i běžkovat. Poprvé jsem spatřila tuhle zimu sníh(nebýt jedné výjimky, kdy sníh za hodinu v Praze roztál). Bylo několik variant, co dělat, a my jsme je postupně všechny ozkoušeli. Klubovna v Třebíči je úžasná a myslím, že něco takového by se hledalo v Praze stěží. Většinu času jsme tancovali, hráli deskovky- Dixit a Pandemic a taky srandovní Čelovku a hádání filmů podle hudby. A vůbec nevadilo, že jsem tam z těch 15 lidí 12 viděla poprvé. Prostě fajn večer.
Nyní se jen a jen věnuju lexikologii, i když všechna cvičení asi neprojdu. Zároveň jsem si asi 25 ještě předevčírem dodělávala, což mi zabralo již jedno odpoledne a večer. Ale uvidíme. Už je nás tam polovina, všichni se odhlašují na pozdější termíny. Zatím 18. Tak jsem zvědavá, kdo to na poslední chvíli ještě vzdá. Venku je sluníčko, tak jdu načerpat energii. V bazénu jsem jí hodně vydala, ale já dnes ještě potřebuju pracovat, tak hurá na balkon.


z deviantart.com od Sophibelle
http://www.deviantart.com/art/Soak-Up-the-Sun-315423804
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 4. ledna 2014 v 17:39 | Reagovat

Pochopila jsem, že držíš dietu, ale ne, abys hladověla! Moje vnučka zhubla cca 13 kg tím, že začala jíst střídmě a hlavně, pravidelně. Jí 4 x denně a v jednu a tu samou hodinu a jí všechno, ale s mírou, nepřejídá se. A také trošku zdravě, to ano. Tak ti přeji, ať ti to vyjde tak, jak chceš.

2 Sophibelle Sophibelle | E-mail | Web | 13. března 2014 v 11:33 | Reagovat

There is a copyright notice on my deviantART page in wich I do not give permission to people to post my photos without a link to the original photo. I see no link here, just text. Not nice.

3 Anička Anička | Web | 14. března 2014 v 13:22 | Reagovat

[2]: Oh, sorry for that. I put a link to the original photo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama