Slavíme

14. prosince 2013 v 20:24 |  Kočka na každý den
Kočka na dnešní den je jasná. Oslavááááá. Teda slavení proběhlo až k večeru. Dopoledne až do dvou jsem mrzla během vycházky po Praze. Zítra už máme poslední. Na Pražském hradě mi už spousta věcí přišla známá. Bodeť by ne, když jsem tam pracovala. Konečně jsem se dozvěděla taky něco víc o těch prostorách.
Pak jsme navštívili Loretu, kde jsem spatřila na vlastní oči diamantovou monstranci. Něco takového jsem viděla poprvé v životě. Prý má větší hodnotu(materiální) než svatováclavská koruna. Má na sobě asi šest a půl tisíc diamantů!!! Historicky je ale významější ta svatováclavská koruna.
Po vycházce jsem byla koupit na Andělu svíčky. Ani nevíte, jaká je to piplačka zapíchat všech 50 svíček do dortu- i s držátky a všechny ty svíčky co nejrychleji zapálit. Bratr mi zpočátku nechtěl pomoci. Ale bez něj by to nešlo. Dort je fakt obrovský, ale svíčky se na něj vešly. Vypadal krásně. Dneska přináším jen výřez dortu, líbilo se mi, jak se po sfouknutí všechny svíčky více, či méně roztekly. Vznikla z toho barevná duha :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 15. prosince 2013 v 14:48 | Reagovat

Hned si píšu datum 10. prosince a teď ti bohužel opožděně, ale přece .. přeji všechno nejlepší :) .. ať tě stále studování baví, ať děláš, co ti radost činní a ať najdeš tu pravou lásku. :)

No a 50 svíček by se mi piplat na dortu nechtělo, jsem ráda, že jsme na taťkove padesátiny koupili dortu ve tvaru houslí a nemuselo se do ní nic zapichávat. :D

2 Anička Anička | Web | 16. prosince 2013 v 21:15 | Reagovat

[1]: Jé, díky moc za přání. To je v pohodě, já narozeniny tak neslavím, svátek je lepší.
To bylo speciální přání mamky, jinak bychom se s tím tak nepiplali :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama