O5 swing a nejen swing

19. prosince 2013 v 0:47 |  Kočka na každý den
Cítím, že se blíží něco velkého. A nebudou to jenom Vánoce. Uvidím. Již brzy uvidím.
Dneska jsem měla dva srazy. Dopoledne jsme zavítaly s kámoškou V. do čajovny, kde měly 2 živé kočky. Wow! To bylo milé překvápko. Jedna se jmenovala Čočka a měla černou barvu a druhá se jmenovala Růženka a byla bíločerná. Růženka seděla na stole jako socha. Čočka se k nám přišla podívat, když jsme se usadily na polštářky. Čajovna s kočkama, to je bomba. Jedná se o čajovnu Jedna báseň. Už jsem tam jednou byla, ale to tam žádné kočky nepobíhaly. Povídání s V. za přítomnosti koček a pití jasmínového čaje byla fakt jedna báseň :-)
Pak rychle domů na oběd a přendat si věci. V 15.30 jsme šli s T. plavat na Barrandov. Nikdy tam ještě nebyl. Moc se mu v aquaparku líbilo. Využil víc sauny a páry než bazénu. Já jsem si dala poprvé 23 bazénů a celkem to šlo. Nechtěla jsem se moc utahat, ale po plavání jsem byla celkem unavená. Jako vždycky. A hodinky nám vyšly jen tak tak. Na minutu přesně, jinak bychom platili. Vychytali jsme dobu, kdy v bazénu nebylo moc lidí. Skvělý! Pak jsme asi hodinu a půl povídali u bazénové kavárny a pozorovali lidi, jak plavou. Hlavní téma rozhovoru bylo určitě cestování. Dozvěděla jsem se, že Singapur je báječné město, kde se kříží spousta kultur a člověk si tam připadá v každé čtvrti jako by byl v jiné zemi. Chtěla bych se tam taky ode dneška podívat.
Pak jsme šli na swing! Ano, šli jsme tancovat do Jamu. A T. to parádně roztočil. Nechápu, jak mu může jít swing, když to tancoval jen jednou před rokem. Je vidět, že tancoval kdysi profesionálně. Sice něco jiného, ale asi to nevadí. Potkala jsem staré známé tváře: Otu, Petra, Davida.. zatancovala jsem si i s dalšími kluky. Byla jsem mile překvapena, že je tam tolik lidí. Na únavu jsem brzy zapomněla. Jó, swing, ten mě baví!!!


z deviantart.com od NagiX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 3. ledna 2014 v 13:18 | Reagovat

Čočka je zajímavý jméno pro kočku. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama