Nový rekord

27. prosince 2013 v 19:23 |  Kočka na každý den
Pátek. Zase normální den. Myslím pracovní den. Že by konečně dorazila má pošta? Já jsem dnes objevila ve schránce dvě psaní a udělaly mi náramnou radost. Jedno bylo z Holandska a druhé ze Švédska. Dostala jsem ze Švédska fantastický dárek- CD o kocourovi. Jsem zvědavá, jestli tomu budu rozumět. Zvláštní, že ani na jihu Švédska prý žádný sníh není a že tam leje.

Asi jsem se trochu pomátla, ale včera mi něco přeletělo hlavou a na večerním plavání jsem dala 101 bazénů. Bez zastavení, bez dotknutí dna. Ani jsem pak nezašla do vířivky, myslím, že bych už nevylezla ven, jak jsem byla unavená. Ale dokázala jsem to. Ono když se to převede na kilometry, tak to není nic moc- 2,5 km je nic. V bazénu bylo celkem dost lidí, a tak jsem je musela často obeplouvat a různě se vyhybat. To mě taky zdržovalo. Chtěla bych ale pravidelně trénovat. Jaký by to asi bylo přeplavat La Manche? Je to jen 35 km :-D Né, ale vážně mě to napadlo, byla by to dobrá meta. Už to dokázalo víc jak 10 Čechů. Jen je blbý, že je na to potřeba zřejmě dost peněz. Na loď, která by mě doprovázela, dopravu apod. Ale snad by se to dalo udělat i nějak nízkonákladově. Vždycky to jde nějak udělat :-)

Za tento rok jsem přečetla 39 knih. Je to hamba. Teď pracuju aspoň na tom, abych to číslo mohla zaokrouhlit.
Včera a dnes jsem dělala překlad. Musím říct, že překládat z němčiny do češtiny je větší horor než naopak. Jak to udělat, aby ten překlad byl co nejpřesnější a aby se to zároveň i dobře četlo?

Jinak doufám, že dnes má vůle zůstane nezlomena. Stejně se už ale těším na zířek.


z deviantart.com od SuloinenEnkeli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 28. prosince 2013 v 18:52 | Reagovat

39 knih hamba? Šmarja, já bych to spočítala na jedné ruce, kolik knih přečetla já letos. Jak mám zadanou povinnou, tak nečtu vůbec, ale teď jsem se zase rozečetla ..
A 2.5 km nic? Holka!! :D

2 Anička Anička | Web | 29. prosince 2013 v 13:17 | Reagovat

[1]: No kdysi jsem jich přečetla v pohodě 50, 60, takže letos mám fakt skluz.
To je dobře, že ses rozečetla, četba pomáhá u maturity na 100 procent.
No a 2,5 km neni opravdu nic oproti tomu, co plavou lidi při trénincích.

3 Zdebra Zdebra | Web | 3. ledna 2014 v 13:38 | Reagovat

Hm, tak to abych začala chodit do knihovny a ještě číst rychleji. V poslední době před spaním přečtu tak tři stránky. A přes den v pdf taky tak nějak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama