Všechno je tu vzhůru nohama

31. října 2013 v 23:18 |  Kočka na každý den
Zdravím ze svého zaházeného pokoje. Sedím tu na židli a kromě mé postele a pár cm koberce není přes věci vidět a ani kam šlápnout. Brácha předělává svůj pokoj, mění koberec, a tak všechny své věci naházel ke mně. Kéž by se mu co nejdřív podařilo všechno to zas dát k sobě a nebo vyhodit. Máme oba dilema, co s hračkama.. nechce se nám je vyhazovat, některé určitě nevyhodíme, ale co s nimi? Je jich moc, ale máme na každou nějakou vzpomínku. Přesně si pamatuju, co jsem kdy k čemu dostala. Každopádně stavebnice a lego si určitě necháme. Brácha si k sobě zpátky nastěhoval všechny plyšáky, je fakt blázen, má jich asi tři skříně. Ale nechce se jich vzdát. Abych pravdu řekla, taky mám ještě skoro všechny. Akorát jsou v krabici pod postelí a několik z nich sedí na skříni jako dekorace. Co vy a vaše hračky? Máte ještě nějaké? Nebo jste se s nimi navždy rozloučili? Je to fakt těžké rozhodování.

Zítra mi odpadne trénink v práci, takže mám více méně volno. Chtěla bych jít ale aspoň plavat a večer jdu s kámoškou zas na brigádku. Víkend pak bude v duchu mého studia, začíná mi kurz pro průvodce a jsem celkem zvědavá, jaké to bude. Mám chuť na švédskou konverzaci, asi napíšu kamarádovi :) Záda mě ještě bolí, stejně tak i nohy, ale včera to trochu polevilo. Masáže jsem se dočkala a bylo to moc uvolňující. Zjistila jsem, že jsem úplně zapomněla masáž, kterou nás učili v Anglii na workcampu. Musím vyhrabat své poznámky a sepsat to a pocvičit se na někom. Masírování se dost zapomíná. Není to jako jízda na kole nebo cizí jazyk. Fakt zvláštní..

Plyšová kočička, kterou jsem dostala od kamarádek z gymplu k osmnáctým narozeninám, shlíží na mě ze skříně..

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 1. listopadu 2013 v 15:06 | Reagovat

No, já jsem moc hraček neměla, a většinu jsem je většinou rozbila. Ale plyšáků mám pár a kupuju i další.
Cizí jazyky se taky zapomínají, pokud s nima člověk není v kontaktu. Nebo spíš je potřeba si to pak víc osvěžit a vylovit všechno někde z hlavy než jízdu na kole.

2 blažena blažena | Web | 1. listopadu 2013 v 16:06 | Reagovat

Tak já některé hračky nanosila do dětského domova, plyšáky jsem před tím vyprala, vymáchala v aviváži a byly jako nové.
Vyhodit bych je nedokázala a vnoučata o ně už nemají zájem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama