Polouchám

11. října 2013 v 15:51 |  Kočka na každý den
Včera na podrobnější rozpis článků nebyl čas, ale dnes ho mám trochu více. Začalo to středou, kdy jsem za 24 hodin navštívila 3 čajovny. V úterý večer jednu s J.( o té už jsem mluvila), s Pee v čajovně Za Zrcadlem, kde jsem vyprávěla o svém letním tripu, a kde se mi podařilo koupit skvělý dárek k svátku pro mamku. A nakonec mě přemluvil E., abych zašla večer do Inaris. Nalákal mě na svou kámošku, která byla prý v Číně a umí čínsky. Myslela jsem, že zůstanu jen chvilinku, ale z chvilinky se vyklubalo hezkých pár hodin. Domů jsme jeli rozjedem v 1:10. A co mě v čajovně tak zaujalo? Především příběh, který vyprávěli E., A. a ještě dvě dívky. Podruhé jsem byla svědkem hraní RPGčka. Já jsem se neúčastnila, jen jsem poslouchala. Ale přesto to bylo velmi působivé a brzy jsem byla vtažena do děje. V hlavě jsem si v duchu přehrávala, co se zrovna děje. Nejlepší byl bezpochybně létající pes Damián, který bydlí v kapesníku :-) Hodně jsme se při vyprávění nasmáli. A. dělal lídra a příběh trochu usměrňoval.. podle toho, jak chtěl on sám. Jó, fantasy já moc ráda. Napínavé to začalo být, když E.(jeho herní jméno nevím), začal cítit při noční hlídce intenzivní vůni medu a začal klackem odlupovat strom, z kterého právě ten med prýštil. E. se do stromu zamiloval a ostatní měli spoustu práce ho z této pasti dostat. Damián je vyčůraný pes, ale na druhou stranu nepostradatelný a taky chytrý.

Na cestě na byt jsme chytli přecpaný autobus, na Semálu se děla nějaká studentská akce a já byla ráda, že tam nejdu. Vzpomněla jsem si na přeplněné čínské dopravní prostředky. Potkala jsem Eldu, s kteoru jsem se bavila o škole. Je mi celkem líto, že se vídáme jen na jednom předmětu. Je to jedna z mála osob, s kterou jsem se na bakaláři taky bavila.

Bohužel noční ponocování se na mě dot podepsalo, včera jsem při výuce(zvláště syntaxi) usínala. Domů do Práglu jsem se dostala až před půlnocí. Přivítalo mě lezavo, vlhko a déšť. Fakt "super". V Brně přitom bylo teplo a sucho. Velká to změna. Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat, ale musela jsem. Šla jsem podruhé na pohovor do nové práce a definitivně jsem se rozmyslela, že to zkusím.. že do toho jdu. Jsem móc zvědavá, jaká bude realita. Teď hlavně abych udělala jeden test, který je dosti podobný testu v autoškole. Taky jsem si byla vyzvednout španělský slovník, úplně nový a přitom za hubičku. Vypadá úplně stejně jak ten švédský :D Oba jsou žluté a od stejného nakladatelství. Večer máme sraz s holkama, snad nějaká přijde.

Doma mě taky čekal dopis od Čápa, který mě velmi pobavil :)

Zase spolu.. s Rozárkou doma

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Š. Š. | Web | 12. října 2013 v 14:53 | Reagovat

překrásná micinka =)

2 Zdebra Zdebra | Web | 20. října 2013 v 23:53 | Reagovat

Čínské dopravní prostředky si radši ani neumím představit.
Rozárka je roztomilá. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama