Lahve

13. října 2013 v 21:45 |  Kočka na každý den
Na jednu stranu se netěším do Brna a předtava vstávání ve 4:45 mě děsí. Na druhou stranu je fajn si odpočinout od rozhovorů o nemocech, lécích, doktorech a pesimitické nálady, které se zas začaly u nás doma objevovat.
Podařilo se mi dneska natrhat víno, a teď jsem skončila s přípravou moštu. Dala jsem tam i pár jablek, aby to nebylo tak kyselé. Výsledek je chutný a hlavně je to vitaminová bomba. Škoda, že toho není víc.
Zkoušku nanečisto(na počítači) jsem dneska zvládla ze dvou pokusů dvakrát! Takže mám radost, přesto se toho ale bojím a říkám si, jestli mám do toho jít. Láká mě festival německy mluvících filmů Das Filmfest, ale asi na něj nepůjdu. Samotné se mi nechce, a pak jsem některé filmy našla i na ulož.to. Snad jsou neporušené.
Právě jsem mrkla do sešitu s lexou a ještě tam máme tři cvičení na zítřek. Pokusím se je dneska udělat, ale dřív jak do půlnoci, hádám, se mi to nepodaří.
Tenhle týden budu jezdit pořád sem a tam, čeká mě předposlední volný víkend. Pak už budu mít výuku i o víkendu.
Dneska jsme slavili, měli jsme chlebíčky a jahodový dort. Předtím jsme ale ještě byli plavat na Barrandově, takže nemáme takové výčitky. Bohužel tam bylo přecpáno, lidí jak much. 22 se mi ale podařila.
Díky za dnešní sluníčko. Venku jsem chodila jen v tričku a s kočkama se dalo na trávníku dobře vyhřívat. Jenže jsme si na chalupě moc nepobyli. Uvnitř byla zima, takže se tam už spát nedá.
Mějte hezký začátek nového týdne( a i konec :) )


z deviantart.com od Zedarean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 14. října 2013 v 12:46 | Reagovat

To já včera špinil kuchyň jablečným moštem. Není nad jablka od babičky :D
Je to má každoroční radost. Trvá jeden den, neboť a) už není více jablek b) mamka nadává, že úklid kuchyně po moštování trvá celý den. A tak jsem moštovač získal do svého bytu, jablek plnou tašku a koupené mrkve. Snad z toho něco bude :) Na festival německých filmů bych šel... být v Brně... vlastně bych šel na jakýkoliv festival, kde jsou filmy v jiném jazyce než češtině. Nic nelahodí mému uchu více nežli jazyky jiných zemí :)

2 blažena blažena | Web | 15. října 2013 v 16:07 | Reagovat

Ehm...ani nevím, jak se takový mošt dělá, to chce nějaký lis, nebo odšťavňovač?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama