Hledá se absinth

19. října 2013 v 20:42 |  Kočka na každý den

S psaním blogu je to teď u mě na štýru. Ne proto, že bych neměla o čem psát, ale spíš proto, že nemám čas a nebo že se mi články ztrácí. Tak teď zkouším novou metodu, píšu do Wordu, a pak to jen zkopíruju. Ono toho kopírování není nikdy dost. Opět jsem dostala další várku kontaktů, které musím zpracovat, takže se ctrl cé a ctrl vé nevyhnu. Každá kačka ale dobrá, takže zatím v tomto přivýdělku setrvávám.

Co je u mě nového? Tento víkend je můj poslední, kdy mám volno. Příští tu nebudu, a pak mi už začínají průvodcovské kurzy v Praze. Takže budu mít školu i o víkendu. Na tuhle školu se ale těším.
Včera jsem potkala svoji kamarádku z gymplu a šly jsme na neplacenou brigádu- opět do publika. Šly jsme jako náhradnice a příště už půjdeme placeně. Aspoň jsme si popovídaly. Jen mi vadilo následné mačkání v autobuse.

Dnes jsem pořád někde v centru Prahy. Nejdříve jsem se byla podívat na jarmark v Holešovicích, kde jsem si nakonec ale nic nevybrala. Měla jsem svoji představu svetru, který by se mi líbil. Nic podobného jsem tam ale nezahlédla, takže smůla. Kdyžtak se zajdu podívat do normálního obchodu. Zjistila jsem, že mám doma už jen tři sportovní mikiny a dva oprané černé svetry. Takže mám dost často problém, co si vzít k sukni/šatům. Pak jsem sháněla absinth, ale obchod na Smíchově asi zrušili. Jela jsem domů přichystat oběd, měla jsem makrelu. Pak jsem chvíli přepisovala kontakty a zase vyrazila do centra pro absinth. Tentokrát jsem byla úspěšná. Milý prodavač mi dokonce dal ochutnat. Málem jsem se pozvracela! Absinth mi vůbec nechutná, ale mí kamarádi z Německa ho zbožňují, takže jsem ho koupila pro ně jako dárek. Nakonec jsme objevili společně večer kavárnu Mezi řádky. A jsem z ní velmi nadšená!!! Tato kavárna funguje jen dva měsíce. Stěny jsou ještě holé, nicméněco je fakt úžasné, to je knihovna. Mají tam velký výběr knížek a my jsme si tři půjčily domů. Spousta fantasy! Pohodlné moderní sedačky, akorát trochu dražší nápoje. Určitě tam ale někdy s kámoškama zajdu. Knihy jsou vyskládané až do stropu a některé z nich- zřejmě ty, co se neprodaly, dělají opěrné sloupy. Zjistily jsme, že například knihy Jana Fischera jsou právě součástí skoro všech sloupů :D Chudák nakladatelství, muselo prodělat.
Dala jsem si slib, že zítra zůstanu celý den doma.

Po dvou locích absinthu jsem zezeleněla :)
Né, tak hrozné to nebylo, ale je fakt, že absinth leze dost rychle do hlavy. Není divu, vždyť to mělo 64 procent alhoholu.ze stránek : http://www.absinthe.fm/absinthe-blog/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 20. října 2013 v 19:36 | Reagovat

Já ten absint kdysi pila a přiznám se, že to taky není pro mne to pravé ořechové.
To už mám radši sklenku vína, nebo piva.

Snad se ti zadaří kápnout na  pěknej svetřík, taky bych nějakej brala, já ale musím nakupovat jen v sekáči.

Jo a k těm knihám od Fischera - ani se nedivím, že nejdou na odbyt a stejné je to s knížkala od Klause i od Paroubka. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama