V novém

30. září 2013 v 21:33 |  Kočka na každý den
Dnešek super, ale namahavý. Konečně mám všechna políčka zazelenělá. Konečně se mi podařilo obepsat všechny patřičné osoby a instituce a skutečná známka je zapsána. Hurá!
Jeden předmět bude drsnej. Ony to budou asi dva, jako na potvoru je máme hned za sebou. Mám na mysli hlavně lexu. Každý týden za domácí úkol asi 30 cvičení plus četba teorie. Jak jen to stihnu? Každopádně mám co dělat. Škola je dobrá proto, že se člověk pak zaručeně nenudí. Dále jsem objevila jeden super předmět, kde máme moc milou, sympatickou a mladou učitelku. Blbé je jen ten pozdní čas, kdy na něj musíme chodit. Jinak fakt letos chválím za nabídku volitelných předmětů, nechci to zakřiknout, ale myslím, že nejméně dva budou stát za to!
Těším se na první hodinku španělštiny. Zítra ve 4 odpoledne to začíná. Sice to budou vyučovat studenti, ale zato rodilí mluvčí. No jsem na to zvědavá :-)
Taky jsem se přihlásila na test, který nám hradí škola. Konečně budu mít nějaký certifikát potvrzující mou úroveň němčiny. Dnes samé dobré zprávy, těším se do postele.
Aneb jsem zpátky v Brně!

Proč ten vlk? Spousta nových věcí/událostí, kde si připadam dosti cizí(nová, nepatřičná)..


z deviantart.com od hoschie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 1. října 2013 v 7:21 | Reagovat

Tyjo, budeš umět za chvilku španělsky, držím palce, ať tě to uční baví!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama