Dilema

26. září 2013 v 18:51 |  Kočka na každý den
Asi se ze mě stane profesionální tvůrce fotoknih. Už jsem vytvořila dvě objednávky, tak doufám, že ty vyvolané fotky budou stát za to.
Jinak jsem si dnes venku sundala mikinu a šla v tričku. Nemůžu uvěřit tomu, že by se vrátilo zase teplo! Ale je to tak. Většina lidí chodí skoro pořád zahalena do kabátů, ale mně je fakt v tričku příjemně. Kéž by byl celý víkend jako dnešek.
Pracovní pohovor byl velmi zajímavý a doteď nad ním přemýšlím. Ai půjdu do toho.. asi to zkusím.
Těším se na večeři. Měla jsem dnes totiž dost převrácený jídelní režim. Místo oběda jsem měla kafe, takže teď místo večeře bude oběd.
Navštívila jsem dnes dva sekáče plus jeden dobročinný obchod, ale bohužel nic na larp jsem tam nenašla. Pořád sháním brašničku. Ach jo.. nevím, jak to dopadne. Zato jsem našla super sukně, ale pořád jsem si opakovala Ne, nesmíš je koupit, sháníš něco úplně jinýho. Taky jsem objevila úžasný šaty. Jenže jsem se taky neodvážila si je pořídit. Byly dost krátké a asi bych v nich měla tlusté nohy. Škoda, že jsem tam neměla někoho na poradu. To se vždycky hodí.. Možná se pro ty šaty zítra ještě vrátím. Uvidím.. Třeba tam ještě jsou.. Třeba si je nikdo nekoupil.


z deviantart.com od C0ralus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 26. září 2013 v 20:57 | Reagovat

já si dnes v sekáči koupila za 30Kč celkem pěknou sukni:-)

2 Anička Anička | Web | 27. září 2013 v 10:52 | Reagovat

[1]: To je úžasná cena, kam na to jen chodíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama