V tašce

22. dubna 2013 v 22:54 |  Kočka na každý den
Zdravím!
Předně jsem vás chtěla informovat o dobročinném bazaru, který se koná v Praze tento čtvrtek. Vítěžek z této akce půjde na opuštěné kočičky. Já se tam plánuji podívat. Odkaz je zde.
S Rozárkou to bylo dneska fajné. Ráno má nejlepší náladu z celého dne, tak jsem ráda, že jsem ji ještě doma zastihla. I na skypu mě pozdravila v celé své kráse. Podezřele jsem dnes neslyšela nic o oblovkách. Jestlipak ještě žijí? ;-)
Tanečák tenhle i příští týden nebude, to asi nepřežiju!! Ráda bych zítra aspoň na swing. Snad bude stát za to. Možná se přihlásím na jednu taneční víkendovku. Na co se fakt moc těším je to, až si zaswinguju v Číně!
Po škole jsme podnikli s kamarádem procházku. Pro mě byla celkem vydatná, unavila mě. A to jsme ušli prý jen 6km. Připadali jsme si celkem dost ztraceně, nakonec jsme vyšli na místě, kde bychom to nejméně očekávali. Sluníčko na mě mělo uspávající účinek. Holt jsem jak krtek, který vylezl po sto letech z nory. Na bytě mi spolubydlící řekl, že jsem se i oplálila. Kdo ví. Večer jsme hráli hru Ruce. Bylo to legrační, byla to má premiéra. Měla jsem slovo "výhybka" :-D

Vím, že cestování je pro Rozárku trauma, ale stejně se už těším, až budeme trávit víkendy na chalupě..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 23. dubna 2013 v 19:01 | Reagovat

Ruce? Není to nějaká hra z Partičky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama