Upřený pohled

14. dubna 2013 v 21:42 |  Kočka na každý den
S přicházejícím jarem nepřichází nejen alegie, ale taky chuť vzít si na sebe letní kousky. Zjistila jsem, že mi chybí bílý pásek a nějaký lehčí svetr(kabátek) k sukni. Asi se budu muset po něčem podívat. Doufám, že jsem se od ledna moc nespravila a že mi šaty ještě jsou.
Rozárka ráno seděla na oblovkách a my ji marně vyháněli pryč. Ta klec se brzy prohne. Jsem ráda, že si aspoň naše kočka rozumí se šneky, když na ostatní živočichy prská a syčí. Mrzí mě, že jsem se nepodívala tenhle víkend na chalupu. Snad přespříští neděli. Četla jsem na netu, že má zas příští týden padat sníh. To jsou mi ale blbosti. Vlastně by mi to ale vůbec nevadilo.. naopak, potěšilo by mě, že je hnusně a já můžu být schovaná v budově, kde pracuji.
Po stopadesáti letech jsem napsala e-mail svému kamarádovi ze Španělska. A po pár měsících jsem obdržela e-mail od svých českých přátel žijících ve Švédsku. Jupí!
Taky jsem dnes viděla na vlastní oči jednoho kandidáta na prezidenta. Přišel se podívat na výstavu. Hned jsem ho poznala. Už jsem ho znala ještě dřív z různých článků, takže mi ani hned nedošlo, že taky kandidoval. Představovala jsem si ho trochu jinak. Je vidět, jak média klamou.
Pobavilo mě to, že mamka neumí rozeznat dentální nit a mezizubní kartáčky, ó bože! :-D
Úplně na konci dne napíšu ještě jednu zprávu do Švédska, a pak hurá do hajan. Jestlipak zítra pojedu do toho Brna..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 15. dubna 2013 v 14:40 | Reagovat

To jsem zvědavá na to počasí, když už před týdnem začalo jaro. :D
Ještě, že nemáš myšky, to nevím, jestli by dlouho vydržely.

2 Anička Anička | Web | 16. dubna 2013 v 22:43 | Reagovat

[1]: Měli jsme křečka a kupodivu nezemřel díky kočce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama