Tralalá

26. dubna 2013 v 20:59 |  Kočka na každý den
Právě jsem si pustila na chvíli televizi a co nevidím.. rozhovor s režisérkou filmu Šmejdi. Když tak o tom slyším, začíná se mi dělat špatně. Nevím, jestli bych se na to chtěla podívat. Vlastně jsem to už několikrát sama naživo zažila. A vím, že není moc o co stát. Je mi těch důchodců líto, že to takhle odnesou. Ale tlak různých prodejců doléhá na nás na všechny.
Dnes jsem byla po týdnu zas plavat. Ani nevíte, jak bylo příjemné zchladit se v bazénu. Zase tam nebyla skoro ani noha, což mi vyhovovalo. Pak mě čekalo vybírání pásku. Oběhla jsem několik obchodů a nakonec v jednom našla nejlepší variantu, která se nejvíc blížila mé představě. Během toho jsem zjistila, jak děsně se zas změnilo oblečení v obchodech. Chápu, že musí nyní prodávat letní kolekce, ale proč proboha takové barvy? V životě bych si nic takového nekoupila! Připadala bych si jako zvýrazňovač! Když jsem se mrkla po červenym svetru, nikde nic. Buď něco mezi růžovou a oranžovou, nebo nechuťně vybledlá oranžová, či růžová. Ach jo. Třeba v nějakym sekáči budu úspěšnější. Zítra pracuju a moc mi to nevadí, páč má být hnusně. Pokusím se teď dopsat třetí část bakalářky, abych se mohla vrhnout na závěr. Pak musím ještě trénovat Sköna maj. Naštěstí to je jen na dva hlasy, ale je to nová píseň, takže ji potřebuju ještě dopilovat.

Takhle nějak asi zpíváme :-D


z deviantart.com od shh-itsroni
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 27. dubna 2013 v 7:54 | Reagovat

Taky jsem se dívala a bylo mi úzko, protože před dvěma dny jsem zaslechla, jak jsou šmejdi vynalézaví. Paní se vrátila po těžké operaci z nemocnice a šla si nakoupit potraviny do Kauflandu, tam jí odchytla nějaká ženská, že prý vypadá špatně a měla by chodit plavat. Měla by to plavání prý zdarma a tak se stará paní rozhodla to zkusit. Jenže místo do bazénu se dostala do kleští, dvě ženské jí tam obstoupily, chtěly po ní občanku a paní jim vyhověla. Začaly sepisovat prý jakousi smlouvu, to už paní zpozorněla a řekla, že nic kupovat nechce, ani nemůže. Domů jí potom přišlo oznámení, že má zaplatit 3900 korun za to, že odstoupila od smlouvy a tím zhatila prodej. Paní zaplatila, protože měla strach. :(

Jo a s tím oblečením v obchodech máš naprostou pravdu.

2 Zdebra Zdebra | Web | 27. dubna 2013 v 11:55 | Reagovat

Nikdy jsem nepochopila, co to v obchodech prodávají za hadry. To se ani nedá nosit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama